El Doce na 974, stadion z recyklingu, na którym zagrają Argentyna i Polska

Po rozegraniu dwóch pierwszych meczów w tzw Lucille, Reprezentacja Argentyny zagra mecz z Polska na Stadionie 974jeden z najrzadszych i najbardziej kreatywnych scenariuszy w grze Mistrzostwa Świata w Katarze.

+ Zobacz więcej: NBA: Facundo Campazzo zostanie usunięty z Dallas Mavericks

Nazwa tego superbloku wynika z międzynarodowego numeru kierunkowego kraju organizującego (+974), a numer, do którego się odnosi, reprezentuje Liczba kontenerów morskich użytych do jego budowy. Znajduje się w rejonie West Bay DauhaZaprojektowany przez Fenwick Iribarren Architects.

Zgodnie z wartościami recyklingu i zrównoważonego rozwoju, cechą charakterystyczną stadionu jest to, że po zakończeniu mistrzostw świata, Zostanie całkowicie zdemontowanyZostanie przekazany krajom słabiej rozwiniętym.

+ Wideo: El Doce na Stade 974, etap Argentyna-Polska:

Jego pojemność wynosi ok 40 tysięcy osób, mniej niż połowa Lucille, więc zdolność białego przypływu byłaby ograniczona. „Wyszukiwanie biletów do Argentyny i Polski jest obecnie tematem numer jeden. Wielu Argentyńczyków robi niemożliwe, aby dostać bilet. Augustyna Burgiego Blisko 974, w okresie poprzedzającym mecz Brazylia-Szwajcaria.

W przeciwieństwie do innych obiektów Pucharu Świata, 974 nie ma pełnego systemu klimatyzacji, ponieważ jego część wypoczynkowa została zaprojektowana tak, aby była naturalnie wentylowana bryzą morską z obszaru portowego stolicy Kataru.

partie

22 listopada: Grupa C – Meksyk 0 – Polska 0

24 listopada: Portugalia 3-Ghana 2

26 listopada: Francja 2-Dania 1

28 listopada: Brazylia 1-Szwajcaria 0

– 30 listopada: Polska-Argentyna o godz.

– 2 grudnia: Serbia – Szwajcaria o godz. 16:00.

– 5 grudnia: 1/8 finału pomiędzy pierwszym z grupy G a drugim z grupy V, o 16:00.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.