El Polaco potwierdził, że został zwolniony, ale Barby Silenzi temu zaprzeczył – GENTE Online

Polskie (33) Potwierdził, że oddzielił się od Barbie Selenzi (36) Po kilku plotkach o kryzysie, ale dziwne jest, że tancerka zaprzeczyła, że ​​jej związek z artystką dobiegł końca.

Po raz kolejny Barbie Selenzi i El Polaco zostają wygnani. W tych wielu zwrotach akcji możesz stworzyć harmonogram. Ponieważ walczą, kochają się i znów nienawidząRodrigo Lucic ujawnił w zeszłym tygodniu w Intruzi (USA).

A teraz dziennikarz Angel De Brito powiedział, że rozmawiał z dwoma bohaterami tej historii i otrzymał od nich całkowicie sprzeczne odpowiedzi.

Pytam go, a on mówi:Byli rozdzieleniZapytaj ją, a ona mówi.Wszystko dobrze, nie jesteśmy rozdzieleniPowiedziałem jej ’Jesteś Shamulando.– powiedział kierowca Aniołowie poranni (eltrece) o jego czacie WhatsApp z bohaterami tej historii.

El Polaco i Barbie Selenzi zerwali?

El Polaco i Barby Silenzi są rozdzielone. W dniu La Academia Image. Spotkają się tam po południu. Myślę, że Barbie nie chciała dzisiaj zadać tego pytania. Polak potwierdzi ten dzień. Niektórzy powiedzą, że to dziennikarstwo, myślę, że to prawdaDodano sterownik L.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

Komentarze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *