Electronic Arts podkreśla rolę Vince’a Zampelli w odbudowie Battlefield 2042

Pierwsze miesiące życia Pole bitwy 2042 To było trudne. Tak bardzo, że saga przeżyła swój najważniejszy moment, z bardzo małą liczbą aktywnych graczy i zmianą kierunku dla dołączonej franczyzy. W tym sensie teraz Electronic Arts podkreśla rolę Vince’a Zampelli w odbudowie Battlefield 2042. Ogłosił to dyrektor generalny Ameryki Północnej, Andrew Wilson, na kwartalnym spotkaniu finansowym z inwestorami i analitykami firmy (przez Twinfinite), a także oferuje kilka wskazówek na temat przyszłości wojennej serii strzelanek z perspektywy pierwszej osoby na urządzenia mobilne.

Według powyższego medium Wilson określił Zampellę jako „świetny lider” To ponowne przemyślenie procesu rozwoju od podstaw. W tym celu złoży wniosek Zampella Metoda Repost (badanie, z którego pochodzi), która polega na „jak najszybszej zabawie”. Wilson skomentował również, że zdaje sobie sprawę, że nadal tam jest Dużo pracy do zrobienia. Nie tylko z Battlefieldem 2042, ale także z przyszłością samej sagi, która od kilku miesięcy jest w rękach Vince’a Zampelli jako szefa licencji Battlefield.

Battlefield 2042 planuje zintegrować własny sklep z mikropłatnościami

Prezes Electronic Arts nie chciał zakończyć tego spotkania bez odniesienia się do Battlefield Mobile, który rozpocznie bardziej intensywne testy jeszcze w tym miesiącu. W zależności od uzyskanych wyników globalna premiera gry może nastąpić między końcem 2022 a początkiem 2023 roku. Oczywiste jest, że Electronic Arts i DICE chciały poważnie zająć się sytuacja krytyczna którzy przeszli sagę Battlefield po premierze w 2042 roku i są gotowi zmienić wiele rzeczy, aby seria ponownie stała się standardem dla gatunku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.