Elukubate, nasz ulubiony sport

Elucubrar to sport, w którym wszyscy się rysujemy. Śnienie to nasza ulubiona praktyka i nie mam ochoty się na to nabrać

Musieliśmy czekać do ostatniego dnia, aby krzyczeć z rehabilitacji z dachów Meksyk Dla mnie Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022. To nie jest skarga. To jest rzeczywistość. ten Reprezentacja Meksyku Udało jej się zapewnić sobie 17. udział w ostatnim etapie organizowanego przez FIFA maksimum turnieju, pokonując Salwador 2-0 na stadionie Azteca. Po remisie u siebie ze Stanami Zjednoczonymi i minimalnej porażce Hondurasu w San Pedro Sula, bilet na Bliski Wschód był tak blisko, że wystarczył tylko jeden punkt, aby zdobyć, mimo że trzej rywalizowali w końcu z biednym Salwadorczykiem. zespół. Nie oczekiwano niczego innego.

Druga część ośmiokątnego finału CONCACAF rozpoczęła się od dwóch przegranych z Kanadą i Team Stars and Stripes, którzy byli gośćmi. Wielu przypisywało te niepowodzenia ujemnym temperaturom w Cincinnati i Edmonton. Jednak fakt ten wskazywał, że bieg trójkolorowej drużyny nie wystarczył, aby przeciwdziałać nasileniu gry Amerykanów i Kanadyjczyków. Bramki stają się niepokojąco rzadkie, a tytuły są wycofywane między innymi: Jimenez, Lozano, Herrera, Guardado i Funes Morey.

Koniec końców, bez względu na cel, cel został osiągnięty, a teraz patrzymy na resztę loterii, która odbyła się pierwszego dnia kwietnia w Doha Convention Center. Meksyk Mecze Mistrzostw Świata z Polską rozpoczną się na Stadionie 974 we wtorek 22 listopada. Drugi mecz będzie przeciwko staremu znajomemu, który jest Argentyna Lionel Messi zgodził się na rozegranie go w sobotę 26 listopada na stadionie Lusail i ostatecznie faza grupowa przeciwko Arabii Saudyjskiej zakończy się w środę 30 listopada na tym samym etapie.

Celem tej rubryki nie jest dokonanie szczegółowej analizy każdego z zawodników meksykańskiego zespołu. Będzie ku temu okazja i teraz jestem pewien, że czytając te wersety już wiesz, co to znaczy stawić czoła kulistej „bestii”, potężnym. ArgentynaCzuje też trudność zmierzenia się z polską drużyną, która ma jednego z najlepszych napastników na świecie, takiego jak Robert Lewandowski. Być może z drugiej strony nie masz pojęcia, kim są bohaterowie Arabii Saudyjskiej i jak udało im się zakwalifikować do mundialu. Na razie pozostańmy przy tym, że kraje te będą w tym roku naszymi konkurentami na boiskach w pobliżu Zatoki Perskiej.

Nie chcę dać się wciągnąć w nieuniknioną grę polegającą na zgadywaniu z konwencjonalnymi przewidywaniami tego, co może się wydarzyć Meksyk na terytorium kraju. Czytałem już i słyszałem, jak niektórzy analitycy przedstawiają swoje „mentalne” interpretacje loterii i wymyślają własną „magiczną kulę”, aby odważyć się przewidzieć przyszłość tricolor Pucharu Świata. Wszyscy są szanowani, jednak najważniejsze dla mnie jest to, żeby wiedzieć gdzie Jesteśmy w tej chwili co lub co? to, co musimy zrobić, aby poprawić nasze obecne wyniki w piłce nożnej i w jaki sposób Zmierzymy się z konkurencją na zawsze Utknęliśmy w 1/8 finału.

Elucubrar to sport, w którym wszyscy się rysujemy. Marzenia na jawie to nasza ulubiona praktyka i nie zamierzam się nią zajmować. Wolałbym najpierw wiedzieć, czy Gerardo Martino był w stanie zbudować silny, konkurencyjny i solidny zespół, rozwijając jednocześnie ideę gry, która definiuje jego zespół i dzięki której dąży do osiągnięcia tych „mopujących rzeczy”. ”, o którym mowa przez Javiera „Chicharito” Hernandeza. Najpierw muszę się przekonać, czy były trener Barcelony, Paragwaju i Argentyny potrafi wykorzystać zalety i możliwości drużyny, której zawodnicy pozostawili dowody swojej ogromnej jakości w kraju i za granicą. Meksyk.

Dziś mam poważne wątpliwości co do zakresu Gerardo Martino i kadry narodowej pod jego kierownictwem. Nie jestem przekonany, że doprowadzi nas do piątej wspomnianej gry. Nie proszę o usunięcie tego, ale powinniśmy się nad tym zastanowić. Jednak dopiero teraz nadszedł czas, w którym musimy dokonać redukcji gotówki i jasno określić, co mamy, dokąd zmierzamy i kim będą nasi przewodnicy. Nie popadajmy w tradycyjną sprzedaż dymu, papai, arbuza i arbuza, bo wtedy tak, jesteśmy mistrzami świata.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *