Emilio Izaguirre dołącza do Reinaldo Telguaza, aby uratować futbol Hondurasu przed Venavoth

Tegucigalpa, Honduras. – sInaldo Telgawat Kontynuuje szczegółowo swój ruch, aby „ocalić” futbol Hondurasu z silną świtą byłych piłkarzy Hondurasu.

Według koordynatora ds. podstawowych rezerw Olancho FC, Emilio Izaguirre dołączył do części zarządzania projektem, którą będzie zarządzał prezes Colts Samuel García.

„Emilio Izaguirre dołączył do projektu, jest dyrektorem sportowym, ukończył UEFA. To jest nasz atut.”

Zobacz: Czy Luis Alvarado poprowadzi drużynę Hondurasu U-20 na mundialu 2023 w Polsce?

Izaguirre zakończył karierę jako piłkarz, aby zająć się zarządzaniem wszystkimi turniejami, a także generuje pomoc i zaproszenia od FIFA do udziału w różnych rozgrywkach.

Reynaldo to postać, która zrobiła najwięcej hałasu, aby wprowadzić zmiany w federacji Catracha, tworząc ruch z kolegami, którzy ubiegali się o przejęcie tronu lokalnej piłki nożnej, aby zmienić jej wizerunek.

Uczestniczyli również poprzedni gracze, tacy jak Jairo Martinez, Adelaide Puerto, Arnold Cruz, Mario Berrios, „Pescado” Bonilla, Tyson Nunez.

Chcemy, aby ludzie zobaczyli, że jesteśmy zainteresowani małym paskiem, gdyby to był dym, już bym rzucił. Nie mamy magicznej różdżki, ale chcemy pracować. Zawodnik Merengue wyjaśnił, że marzy się o zobaczeniu tych zawodników na dystansach reprezentacji narodowej.

Ponadto: Olympia powraca i ponownie bije gminę w Stanach Zjednoczonych

Zaangażowanie tej grupy polega na promowaniu rozwoju futbolu w całym Hondurasie, zwłaszcza w tych regionach, w których szanse i obietnice młodzieży nie są wystarczające.

„Dlatego chcemy być dobrą liczbą graczy, aby spróbować objąć cały kraj. Jesteśmy zainteresowani małym sektorem, ale nie zostało to zrobione od czterech lat, to jest na dłuższą metę” – wyjaśnił.

Dodał: „Mamy część techniczną, część administracyjną odpowiada Samuel Garcia, szuka osoby, która będzie sekretarzem, skarbnikiem, marketingiem”.

Uwaga: Honduras zdobył w ten weekend 3 złote medale na CCCAN 2022

Wobec ogólnego braku wyborów w Fenafuth, Samuel García i Reynaldo są jedynymi alternatywnymi kandydatami, ale nadal współpracują, aby spełnić wymagane wymagania.

W tym czasie prezes Vida Club, Luis Cruz, był jednym z liderów futbolu Hondurasu, który wykazywał zainteresowanie bieganiem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.