Emocje Karoliny Marin po zdobyciu nowego złotego medalu

Karolina Marin wróciła do zwycięstwa A w tę niedzielę dopisał do swojego rekordu kolejny złoty medal. W tym przypadku zostało to zrobione w gry europejskiezawody, w których wygrał duński finał badmintona Mia Blechfeldt Do 21-15 i 21-14 w 1 godzinę i 12 minut meczu.

Mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i sześciokrotny mistrz Europy, Marin stawia nowy kamień milowy, zdobywając złoto na Igrzyskach Europejskich. To jest konkurencja To będą mini igrzyska, kwestionowane tylko przez kraje europejskie. Akcja toczy się w Krakowie (Polska) w trzeciej edycji.

W pierwszej grupie Hiszpanie mieli lepszą organizację, co zaowocowało 6-1, choć Duńczyk zareagował i objął prowadzenie na tablicy wyników 11-12. Blechfeldt osiągnął poziom w wieku 15 lat, kiedy to Hiszpanie zremisowali 6: 0 zwyciężyć do 21-15.

W drugim secie Dunka wyszła z impetem i dominowała do stanu 6:9, co jest sygnałem dla mistrzyni Hiszpanii, by podnieść poziom gry. Po wyrównanym etapie na tablicy wyników, 12-12, Carolina Marin po raz kolejny zdobyła druzgocący bieg 9-2, dając jej zwycięstwo i Złoty Medal Igrzysk Europejskich.

Te zwycięstwa pomagają się ciebie pozbyć.I duchy przeszłości w postaci obrażeń. Przypomnijmy, że początkowo Karolina Marín zerwał więzadło krzyżowe w kolanie, a dwa lata później uszkodzenie obu łąkotek uniemożliwiło jej udział w igrzyskach olimpijskich. z Tokio.