Enzo Fernández i Alexis Mac Allister, argentyńskie gwiazdy pominięte w albumie Pucharu Świata | Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

Są chromowymi czarnymi dziurami lub gwiazdami zrodzonymi z nieobecności. Enzo Fernandeza i Alexisa McAllistera Właśnie dołączyli do listy nieprawdopodobnych bohaterów, których pojawiają się na każdym mundialu, graczy, którzy przeszli z cienia do światła reflektorów w miesiącu, w którym planeta kręci się wokół piłki nożnej. Żaden z nich nie jest uwzględniony 18 Argentyńczyków wybranych przez Panini na Katar 2022album, który bez nich wydawałby się anachroniczny w czasie teraźniejszym.

Fernandez i McAllister nie należą do 576 piłkarzy w albumie 2022 i W najbliższą niedzielę pojadą do Francji, aby zrobić ostatnie zdjęcie Katarowi. To jest spośród 11 mistrzów. Wobec braku ich posągów, jak nazywa się plakaty w Argentynie, chłopcy i dziewczęta chcą mieć swój gigantyczny portret w sypialni.

Nie ma takiego piłkarza jak Fernandes, 21-latek, który lepiej pasowałby do nietypowego kalendarza Kataru 2022, który jako jedyny grał między listopadem a grudniem. Gdyby mundial odbywał się regularnie, od czerwca do lipca, prawdopodobnie oglądałbym go w telewizji. Można się nawet domyślić, że gdyby FIFA nie rozszerzyła listy z 23 do 26 zawodników – nie podała oficjalnie powodu, ale pomysł narodził się w czasie pandemii – też by nie dołączyła. Enzo EUrugwajskie imię Francescoli Gdy fani River są zainspirowani do chrztu swoich dzieci, w tym finalisty Brazylii z 2014 roku, Enzo Pereza, bałwochwalstwo, które Zinedine Zidane przekazał również swojemu najstarszemu synowi – swój ostatni mecz w argentyńskiej piłce nożnej rozegrał 6 lipca 2022 roku, mniej niż pół roku temu . , powinowactwo, które pokazuje jego błyskawiczny postęp, jakby szedł krokami specjalisty od potrójnego skoku, a nie krokami piłkarza.

Niespełna sześć miesięcy temu Fernandez nie dodałby ani sekundy dla Albiceleste, mimo że został powołany pod koniec 2021 roku na mecz, w którym nie wszedł na ławkę rezerwowych. Benfica, południowoamerykańscy łowcy pereł, zamknęli swoją fundację 23 lipca za 10 milionów dolarów plus kolejne 8 milionów dolarów za bramki, za 70% podania.

Uformowała się w rzekę, w której początkowo nie było miejsca, do tego stopnia, że Został wypożyczony do Defensa y Justicia – Tam, gdzie zadebiutował w lidze argentyńskiej w listopadzie 2020 roku, w wieku dziewiętnastu lat, Enzo zmiażdżył czasy: Po powrocie do River, cztery miesiące w Portugalii, od debiutu w sierpniu 2022 roku, zajęło mu dotarcie do świata. Szkło. Panini nie wziął tego pod uwagę, ponieważ tylko ktoś z przyszłości mógł to zauważyć.

Fernandez zadebiutował w reprezentacji Argentyny 23 września w towarzyskim meczu z Hondurasem. Doszedł do ostatnich 24 minut, a cztery dni później dołożył jeszcze więcej czasu przeciwko Jamajce: 34 minuty. Lionel Scaloni zdał sobie sprawę, że znalazł ukrytą perełkę i dał mu 39 minut na swój trzeci występ, przeciwko ZEA, już na tydzień przed mistrzostwami świata.

Jego postępy w Katarze 2022 naśmiewają się ze znaczenia doświadczenia: wszedł do statystów przeciwko Arabii Saudyjskiej i Meksyk, gra, w której strzelił gola i zdobył tytuł Który zadebiutował przeciwko Polsce, kiedy rozegrał pierwsze 79 minut. Od tego czasu nie był już poza domem: mieszanka jakości i zaciekłości, stał się historycznym zapolowym, środkowym pomocnikiem argentyńskich – Nestora Rossiego, Antonio Rattina, Fernando Redondo i Javiera Mascherano – i dodał 90 przeciwko Australii, 120 w starciu z Holandią i 90 z Chorwacją, gdy otworzył mecz podaniem do Alvareza, ten zakończył się rzutem karnym do Lionela Messiego. Media z Anglii potwierdziły, że będzie kontynuował karierę w Liverpoolu za 120 mln euro z klauzuli.

Mściciel

Niczym rodzinny mściciel, Alexis Mac Allister (23 l.) dostosowuje odwrotną historię swojego ojca, Carlosa, obrońcy Boca i drużyny, która znalazła się na amerykańskim albumie z 1994 roku, ale w ostatniej chwili została usunięta z listy światowej. Pomocnik Brighton z Anglii nie został uwzględniony w kartach na Katar 2022, ale bierze udział – i jako kluczowy zawodnik Argentyny – w Mistrzostwach Świata, dochód, który również wygrał dzięki sprintowi w ostatniej chwili, chociaż został przeprowadzony od marca. , a nie tylko w ostatnim półroczu roku.

McAllister, który występował w Argentinos Juniors (rodzinnym mieście Maradony) i rozegrał 20 meczów z Boca, krótko wystąpił w drużynie narodowej w 2019 roku w meczach towarzyskich z Chile i Meksykiem. Wydawało się, że odchodzi z medialnego blasku w drużynie o niewielkich rozmiarach w Premier League, ale w rzeczywistości stawał się coraz silniejszy, dlatego do kadry narodowej wrócił 26 marca tego roku, w przedostatnim terminie eliminacji , kiedy Scaloni szukał zastępstwa dla headlinerów Giovanniego Lo Celso i Leandro Paredesa.

McAllister dobrze grał przeciwko Wenezueli i zdobył zaufanie Scaloniego, który widział pomocnika, który mógłby strzelić mu gole dzięki swoim podaniom, obronie, poświęceniu i inteligencji pozycyjnej. Po powrocie do Kataru kontuzja Lo Celso i niski poziom fizyczny Paredesa sprawiły, że regularnie występował w drugim meczu z Meksykiem i podobnie jak Enzo wszedł do gry z naturalnością kogoś, kto wygląda na stworzonego do mundialu. Strzelił także gola przeciwko Polsce, a przeciwko Francji dodał swój szósty mecz z rzędu jako starter.

Zapisz się tutaj Do newslettera Mistrzostw Świata w Katarze

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.