Enzo i McAllister, dwaj pomocnicy, którzy biegli od tyłu i ugruntowali swoją pozycję mistrzów

Aby wyhaftować trzecią gwiazdę nad tarczą, z tytułem na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022i Argentyna Musiał przebyć drogę pełną przeszkód, ponieważ ugruntował się na poziomie kolektywu, aby odzyskać pamięć, dzięki dobrym występom, które osiągnął wcześniej, i pokonywał je, aż dotarł do cennego Złotego Pucharu.

W tym związku zespołu nie było innej wybitnej postaci niż jego supergwiazda Lionel Messi. Jednak inne elementy, które zaatakowały tor, były kluczowe dla Albiceleste, aby świętować ten dzień i to w kluczowym obszarze, takim jak pomoc: Enza Fernandeza s Alexisa McCallistera.

Pomocnicy pełnili różne role na boisku. Były zawodnik River Plate grał w dużej mierze jako defensywny pomocnik lub znany również jako obrońca, podczas gdy Argentinos Juniors pojawili się na bardziej elastycznej pozycji i skupili się na lewej flance.

Ale swoją formą, czy to młodzi, w wieku 21, czy 23 lata, dodawali świeżości i odrobiny śmiałości zespołowi Lionela Scaloniego, który pojawił się w odpowiednim momencie w rozgrywkach, by później stać się niezbędny do zdobycia tytułu, co odzwierciedla liczby podane przez agencję Opta.

W debiucie, w którym Południowoamerykanie ponieśli szokującą porażkę z Arabią Saudyjską, zarówno były zawodnik Boca, jak i obecny zawodnik Benfiki startowali z ławki rezerwowych. Tak naprawdę Enzo dopiero wszedł na boisko, zagrał 32 minuty, a wynik był już negatywny.

Po przeciwnej odsłonie pomocnicy wzmocnili się na treningach i od razu wywalczyli posiadanie piłki, z której nawet nie podeszli po trofeum. Do tego przyłożyli natychmiastowe efekty: Fernandez strzelił świetnego gola przeciwko Meksykowi w drugim terminie, a McAllister strzelił gola w ostatnim meczu z Polską.

Były piłkarz obrony i wymiaru sprawiedliwości odniósł sukces w europejskiej elicie, opierając się na swoim znakomitym występie w siedmiu meczach, które rozegrał z Argentyną, w których rozpoczął pięć meczów na Mistrzostwach Świata, osiągając w sumie 563 minuty ekscytacji. Konkurs.

Będąc centralnym punktem argentyńskiego pomocnika, błyszczał z dokładnością podań na poziomie 87,61% za 410 udanych dostaw z 468 prób. W tym samym czasie, nie tracąc szerokości w ataku, stworzył sześć okazji, w tym asystując swojemu byłemu koledze z drużyny River, Julianowi Alvarezowi, przeciwko Polakom; Skończył trzy razy na bramkę (w sumie osiem strzałów) i wykonał trzy dryblingi.

W sytuacji, która wymagała silnego ducha, dżentelmen urodzony w San Martín nie miał problemu z zakasaniem rękawów. Cóż, wygrał 40 pojedynków (w sumie 68), wygrał 15 rund, dokonał 39 odzyskań i miał trzy przechwyty plus blok.

Z kolei zawodnik Brighton rozegrał sześć meczów w międzynarodowym turnieju i każdy z nich rozpoczynał (555 rozegranych minut). Podobnie jak jego akompaniament w środku pola, dodał gola i asystę, co miało miejsce w meczu o tytuł z Francją, w karierze 2:0 Angela Di Marii.

Podczas swojej kariery w zawodach Alexis wykonał 234 poprawne podania z 263 prób, co dało mu celność prawie 89% (88,87%). W bramce oddał cztery strzały, podliczył siedem razy, stworzył osiem okazji i wyszedł bez szwanku z czterema dryblami. W obronie wyróżniał się o jedną bramkę więcej niż jego kolega z drużyny (40) i zdobył 31 dośrodkowań.

Enzo Fernandez Alexis McAllister Występ z Argentyną na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022

Jego postacie pokazywały znaczenie, jakie Enzo i McAllister mieli dla oddania Celeste i Blanci, co Fernandez w końcu wiedział, jak wyrazić uznanie, zostając wybrany najlepszym młodym zawodnikiem mistrzostw świata.

Do tego wszystkiego były piłkarz-milioner przybył z zaledwie kilkoma miesiącami w Europie, po tym jak został przeniesiony do Benfiki w połowie tego roku. Tymczasem urodzony w Santa Rosa, La Pampa, zrobił to z większą wiedzą, po przybyciu do Brighton w sezonie 2019-20, którego wzmocnienie weszło do gry w następnym sezonie.

Na dłuższą metę w Argentynie czekają ich role przywódcze, na krótką metę wszystko wskazuje na to, że czekają ich wielkie wyzwania, a wcale nie mniejsze. W związku ze zbliżającym się europejskim targiem zimowym, dawna rzeka jest poszukiwana przez Real Madryt i Liverpool, a elitarne siły już pukają do drzwi.

Zdjęcie: Getty Images

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.