Epic Games Store dodaje do swojego sklepu samodzielną platformę Itch.io

Epic Games Store Robi duże kroki z portfelem: Po Uzyskaj dostęp do Mediatonic StudioMój ojciec taki a taki Falling Men: The Ultimate Knockout, firma Tim Sweeney Zrobiłem to samo z podstawową platformą do tworzenia gier wideo. Wszystko to po sprawdzeniu Z inwestycją przekraczającą 1 miliard dolarów, Gdzie Firmy takie jak Sony ponownie wniosły 200 milionów. Plany EGS nie kończą się na tym: nauczyliśmy się w tym tygodniu Zintegrowali samodzielną platformę Itch.io ze swoim katalogiem.

Itch.io stało się częścią Epic Games Store

Od teraz niezależny sklep internetowy Swędzenie Pojawi się jako aplikacja do pobrania ze sklepu Epic Games Store. W ten sposób popularna platforma dystrybucji gier niezależnych, Wchodzi do Epic Games Store wraz z innymi aplikacjami na PC. Ten ruch umożliwi katalog Itch.io, który składa się z niezależnie opracowanych tytułów o różnych kształtach i rozmiarach, Dla około 31,3 mln aktywnych użytkowników Należy do EGS. Z drugiej strony ten dodatek pozwala Katalog sklepu rozszerza się i obejmuje ponad 200 000 gier.

„Itch.io to zbiór niektórych kreacji Bardziej wyjątkowy, interesujący i niezależny Znajdziesz go w sieci ”- powiedział przedstawiciel itch.io żebrowany E-mailem. Udostępnienie aplikacji itch.io w sklepie Epic Games daje nam taką możliwość Poszerz swoją publiczność, Kto może teraz odkryć różnorodność oferowanych przez nas niezależnych firm.

„Daj nam możliwość poszerzenia grona odbiorców”.

Jeśli chodzi o działanie zmiany, przedstawiciel Epic Games potwierdził szczegóły: Gracze będą pobierać Itch.io ze sklepu Epic Games StoreJak każda inna aplikacja lub gra. Po pobraniu i uruchomieniu programu uruchamiającego można go normalnie używać. Ciekawym szczegółem, o którym warto pamiętać, biorąc pod uwagę, że Itch.io działa głównie z niezależnymi programistami, jest to Epic Games nie zatrzyma żadnego procentu sprzedaży tych gier.

Programiści, którzy sprzedają swoje gry na Itch.io, mogą wybrać, jaki procent ich sprzedaży trafi do Itch.io. Dzięki temu będą teraz cieszyć się przewagą większej liczby odbiorców, bez konieczności poświęcania dużego procentu po drodze. Dla porownania, Sklep Epic Games zachowuje 12% sprzedaży Gier w Twoim sklepie, Steam utrzymuje się między 20% a 30%.. Jest to odsetek, który spotkał się z ostrą krytyką ze strony sektora, na co zwracają uwagę firmy takie jak Ubisoft Model biznesowy Steam jest „ nierealny ”.

The Epic Games Store: na najlepszej drodze do bycia App Store

dystans Epic Games bije się z Google Play i App StoreCoraz wyraźniej widać, że Team Sweeney chce być własnym sklepem z aplikacjami, nie ograniczając się do gier wideo. Na przykład Spotify trafił do Epic Store pod koniec zeszłego roku i jest to pierwsza aplikacja niezwiązana z grami, która trafiła do sklepu. Kolejnymi dodatkami EGS będą iHeartRadio, przeglądarka internetowa Brave open source, generator modelowania 2D do 3D KenShape i oprogramowanie do rysowania Krita.

„Dokładnie tym, o co chodzi w inwestowaniu, są wydatki teraz na budowanie dochodowego biznesu w przyszłości”.Justina Sweeney Broń płatności dokonywanych przez EGS W tego typu ruchach. Firma również z tego korzystała 400 milionów dolarów wyłącznie dla EGS.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *