Epic Games Store przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia: Costume Quest 2 to ich nowa darmowa gra

15 grudnia Epicki sklep z grami Swoje świętowanie rozpoczęła przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia i otworzyła nowy etap sprzedaży. Ale możliwość zdobycia nowych gier w promocyjnych cenach to nie jedyna rzecz, którą ogłosili od tego czasu Użytkownicy mogą również pobrać jeden darmowy tytuł dziennie, po prostu rejestrując się na platformie.

Do dziś o 13:00 w Argentynie tytuł do pobrania za darmo to Zadanie Z 2. Oczekuj w oficjalnej recenzji „Odkrywaj upiorne, ponadczasowe krajobrazy, zakładaj magiczne nowe kostiumy, które staną się potężnymi wojownikami Halloween i zbieraj więcej upiornych kart leczenia, aby walczyć z legionem złoczyńców mających obsesję na punkcie czystości”.

informacja

Ta przygodowa gra akcji RPG, która zebrała bardzo pozytywne recenzje na różnych platformach, stawia graczy na misji uratowania obchodów Halloween. Chociaż stanowi ciągłość w stosunku do kostium questaTen drugi tytuł wprowadził nowe funkcje i ulepszenia w stosunku do pierwszej części.

informacja

Jak zdobyć darmowe gry ze sklepu Epic Games Store?

1. Utwórz użytkownika w Oficjalna strona Z epicki sklep z grami

2. Pobierz platformę cyfrową pod adresem pulpit.

3. każdego czwartku, Epic będzie rotować darmowe tytuły na froncie swojego sklepu cyfrowego.

4. Użytkownik musi poprosić o wymianę adresu klikając na swoje zdjęcie.

5. Tytuł będzie automatycznie dostępny w twojej osobistej bibliotece. Nawet jeśli nie zostanie pobrana natychmiast, użytkownik będzie mógł pobrać grę wideo, kiedy tylko zechce.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.