Esports zagra z byłym wicemistrzem Polski w Hiszpanii

Marcin „Behave” Pawlak zostaje hiszpańskim graczem S2V, który gra w rozgrywkach LVP w League of Legends. W niedawnej lidze polski Leśnik grał w Ultralidze z 7more7 Pomp Team Colours. W przeszłości zdobył także wicemistrzostwo Polski.

Behave wiosną zajął czwarte miejsce w polskiej lidze, co nie dało mu szansy na awans do mistrzostw Europy Masters. Teraz dżungla postanowiła ponownie spróbować szczęścia poza granicami kraju. W przeszłości występował w Niemczech, Turcji, Grecji i na Bałkanach. To nie jest jego pierwsza próba występu w Hiszpanii, bo w 2017 roku Jungle G2 został graczem Vodafone. Wtedy nie zadebiutował w turnieju, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna i kolumna może być pewna swojego występu w głównym składzie.

Oprócz Behav, do S2V dołączają hiszpańscy strzelcy Nixerino i … trzej Czesi: Robocop toplaner, Random midlaner i support Rufus. W przeszłości ta trójka grała razem w drużynie eSuba. Co ciekawe, w niedawnej sekcji kolor drużyny S2V był również reprezentowany przez gracza spoza naszych południowych granic, ale tego lata nie zobaczymy plagi dżungli w drużynie.

I tak latem w Hiszpanii zobaczymy co najmniej dwóch polskich zawodników. Drugim oczywiście będzie „fresk” Partgomij Brzeovnik, który w ostatnim splicie z G2 Arctic awansował do mistrzów Europy i teraz ponownie pojawi się w barwach tej formacji.

częstotliwość radiowa

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *