Euro 2021: Dusan Cusiak: „Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie”

miGracz Lechia Katask Chwal go za to, że jest jego rywalem w przyszły poniedziałek. W grupie Espa, Słowacja Tak Polska Zagrają w drugim meczu Grupa e Tak Kuciak Przeanalizowano, kto był drugim przeciwnikiem zespołu reżyserskiego Louis Enrique Martinez.

Lewandowski: „Lewandowski nie jest jednym z najlepszych pionierów na świecie, jest najlepszy. Mają najlepszych, jak Swirlsock czy Szwajcaria, ale my mamy wyraźny numer jeden, Matteo Dibrówka”.

Mówił też Also Polska Jak wpłynie nieobecność polskich piłkarzy Arcadius Milik w Krzysztofie PiątkuObaj zostali ranni i uznali się za organizację drużyny bez nich Palo saous sa „Zmiana”.

Kuciak Polska kończy futbol po latach Liga. On jest bramkarzem Lechia GdańskWedług niego nie ma dużego nacisku na selekcję do jego mistrzostw, ponieważ przyczynia się to do niektórych międzynarodowych graczy.

Polska Liga: „Extraclassa (liga polska) wiem, ale to jasne, ale w reprezentacji nie ma wielu zawodników. W naszych meczach są faworytami na papierze.”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.