EuroCup: UEFA nie potrzebuje już negatywnego testu PCR ani antygenu, aby oglądać mecze w Hiszpanii | Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021 r

Zdjęcie przedstawiające Estadio de la Cartuja w Sewilli, ojczyźnie rywalizacji Hiszpanii na Mistrzostwach Europy.Aleksander Ruska

UEFA oficjalnie pojawiła się na imprezie w strefie euro, aby przedstawić nowe wymagania zdrowotne, których muszą przestrzegać kibice biorący udział w hiszpańskich zawodach w Sewilli. Zgodnie z nakazem wydanym przez Ministerstwo Zdrowia we wtorek wieczorem, aby oficjalnie przybyć na UEFA w czwartek po południu, kibice na stadionie La Cartouza nie będą już musieli przedstawiać negatywnego testu PCR lub testu antygenowego, aby odebrać bransoletkę Govit. I wejdź na Forum Pielęgniarskie. UEFA „zaleca” teraz kibicom zdobycie upragnionej bransoletki na mecze Hiszpanii ze Szwecją, Polską i Słowacją, a także 16 rund, które zostaną rozegrane w stolicy Andaluzji.

„Podążamy za poleceniami władz sanitarnych każdego kraju” – poinformowała UEFA na swojej stronie internetowej. Z siedzibą w Sewilli Rada Zdrowia Regionalnego Rządu Andaluzji, która ma właściwy organ ds. zdrowia, poinformowała UEFA, że nie ma potrzeby przedstawiania testu PCR, biorąc pod uwagę stan epidemii Govt-19 w Andaluzji. Odmowa udziału. Tego typu wydarzenie.

„Zaleca się zaopatrzenie w bransoletkę Covit-19 podczas wchodzenia na teren La Cartouza. Dzieci poniżej 12 roku życia są zwolnione. Wprowadzenie kopii zapasowej Covit-19 nie jest obowiązkowe – wyjaśnia UEFA, która utrzymuje obowiązek pobrania aplikacji Radar COVID Idź na stadion hiszpańskiego rządu i mobilnie. Fani wejdą z 30 kolejnymi minutami czasu solo, aby uniknąć tłumów. Informacja o tych stołach jest już dostępna dla fanów z biletami.

W ten sposób trwające tydzień kontrowersje wśród kibiców, którzy otrzymali bilety na mecze w Hiszpanii i odkryli uporczywe potrzeby zdrowotne, takie jak wydawanie testów, kończy się ujemnym wynikiem PCR lub dostępem antygenów do upragnionej bransoletki i wejściem na stadion. Podczas procesu zakupowego kibice nie byli informowani o obowiązku przeprowadzenia testów, przez co udział w spotkaniach był zbyt kosztowny.

Przy biletach w cenie 185, 125 i 50 euro trzeba doliczyć 75 euro za test PCR lub 40 za antygeny. W rzeczywistości wielu kibiców zdecydowało się poprosić o zwrot biletów zabranych z UEFA, na co odpowiedział, że taka opcja nie jest możliwa. Po zamieszaniu i zaleceniu andaluzyjskich urzędników ds. zdrowia, UEFA zmieniła swoje żądania. Nie ma biletów na pierwszy występ hiszpańskiej drużyny przeciwko Szwecji w przyszły poniedziałek. Po sprzedaży 12 000 biletów na stadion Cartouza przybędzie 16 000 widzów, a pozostałe 4000 zostanie rozdysponowanych na różne oficjalne obowiązki urzędników UEFA i Andaluzji.

Zapisz się tutaj Do naszego specjalnego biuletynu o Euro 2021

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.