EuroCup: UEFA nie potrzebuje już negatywnego testu PCR ani antygenu, aby oglądać mecze w Hiszpanii | Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021 r

Zdjęcie przedstawiające Estadio de la Cartuja w Sewilli, ojczyźnie rywalizacji Hiszpanii na Mistrzostwach Europy.Aleksander Ruska

UEFA oficjalnie pojawiła się na imprezie w strefie euro, aby przedstawić nowe wymagania zdrowotne, których muszą przestrzegać kibice biorący udział w hiszpańskich zawodach w Sewilli. Zgodnie z nakazem wydanym przez Ministerstwo Zdrowia we wtorek wieczorem, aby oficjalnie przybyć na UEFA w czwartek po południu, kibice na stadionie La Cartouza nie będą już musieli przedstawiać negatywnego testu PCR lub testu antygenowego, aby odebrać bransoletkę Govit. I wejdź na Forum Pielęgniarskie. UEFA „zaleca” teraz kibicom zdobycie upragnionej bransoletki na mecze Hiszpanii ze Szwecją, Polską i Słowacją, a także 16 rund, które zostaną rozegrane w stolicy Andaluzji.

„Podążamy za poleceniami władz sanitarnych każdego kraju” – poinformowała UEFA na swojej stronie internetowej. Z siedzibą w Sewilli Rada Zdrowia Regionalnego Rządu Andaluzji, która ma właściwy organ ds. zdrowia, poinformowała UEFA, że nie ma potrzeby przedstawiania testu PCR, biorąc pod uwagę stan epidemii Govt-19 w Andaluzji. Odmowa udziału. Tego typu wydarzenie.

„Zaleca się zaopatrzenie w bransoletkę Covit-19 podczas wchodzenia na teren La Cartouza. Dzieci poniżej 12 roku życia są zwolnione. Wprowadzenie kopii zapasowej Covit-19 nie jest obowiązkowe – wyjaśnia UEFA, która utrzymuje obowiązek pobrania aplikacji Radar COVID Idź na stadion hiszpańskiego rządu i mobilnie. Fani wejdą z 30 kolejnymi minutami czasu solo, aby uniknąć tłumów. Informacja o tych stołach jest już dostępna dla fanów z biletami.

W ten sposób trwające tydzień kontrowersje wśród kibiców, którzy otrzymali bilety na mecze w Hiszpanii i odkryli uporczywe potrzeby zdrowotne, takie jak wydawanie testów, kończy się ujemnym wynikiem PCR lub dostępem antygenów do upragnionej bransoletki i wejściem na stadion. Podczas procesu zakupowego kibice nie byli informowani o obowiązku przeprowadzenia testów, przez co udział w spotkaniach był zbyt kosztowny.

Przy biletach w cenie 185, 125 i 50 euro trzeba doliczyć 75 euro za test PCR lub 40 za antygeny. W rzeczywistości wielu kibiców zdecydowało się poprosić o zwrot biletów zabranych z UEFA, na co odpowiedział, że taka opcja nie jest możliwa. Po zamieszaniu i zaleceniu andaluzyjskich urzędników ds. zdrowia, UEFA zmieniła swoje żądania. Nie ma biletów na pierwszy występ hiszpańskiej drużyny przeciwko Szwecji w przyszły poniedziałek. Po sprzedaży 12 000 biletów na stadion Cartouza przybędzie 16 000 widzów, a pozostałe 4000 zostanie rozdysponowanych na różne oficjalne obowiązki urzędników UEFA i Andaluzji.

Zapisz się tutaj Do naszego specjalnego biuletynu o Euro 2021

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *