Europejski Wielki Finał Amazon UNIVERSITY Esports Masters odbył się w Alicante

Jest uważana za jedną z najważniejszych lig e-sportowych w ekosystemie uniwersyteckim w Europie, Mistrzowie e-sportu na Uniwersytecie Amazon Nadal demonstruje swoją zdolność do organizowania zawodów wypełnionych najlepszymi graczami z college’u. następne dni 25 i 26 czerwca odbędzie się Wielki Finał Europy w centrali JG Techzlokalizowane w obiektach dzielnica cyfrowa w Alicante. Uczniowie zespołu Niemcy, Holandia, Polska i Turcja Będzie walczył o tytuł mistrza Europy Liga Legend.

Drużyny, które będą rywalizować o pozostawienie swojego nazwiska na europejskiej liście zwycięzców, to: Aix Scheuer podrzędny Politechnika w Akwizgranie, Z Niemcy, AZS AGH podrzędny Uniwersytet Nauki i Technikiz Polski Drużyna e-sportowa Twente podrzędny Uniwersytet Twente, z Holandii oraz Yenilmezler ERU podrzędny uniwersytet ercis, Z Turcji.

Droga tych drużyn do osiągnięcia wyniku zawodów była trudna, gdyż od marca ubiegłego roku musiały walczyć o jedno z czterech miejsc w rankingu. Wielki Finał Europy Wchodzić Ponad 30 drużyn i 220 graczy z 15 krajów. W sumie tych czterech zwycięzców weźmie udział a łączne nagrody od 11500 euro.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.