Eurosport rozpoczyna nowy sezon FIM Speedway GP

Eurosport rozpoczyna nowy sezon FIM Speedway GP

Reklama

Zaangażowanie Warner Bros. trwa. Wyścigi motocyklowe Discovery (WBD) w 2023 r. nabierają rozpędu dzięki obszernym relacjom z jednego z największych na świecie zawodów sportów motorowych na dwóch kołach.

Z transmisjami na żywo i na żądanie na kanałach Eurosportu I w Aplikacja Eurosportu Z każdej rundy sezonu 2023 od FIM Speedway GP streszczenia każdego testu, Discovery Warner Brothers Potwierdza to ich zaangażowanie w docieranie do większej publiczności i otwieranie nowych horyzontów dla sportu.

Z okazji obchodów 100-lecia autostrady w roku powrotu Mistrzostwa Świata w motocyklachokładka Discovery Warner Brothers poza sezonem Speedway GP Zaprezentuje kilka innowacji, które przybliżą fanów do akcji. Ulepszona grafika na ekranie będzie wyświetlać dane wyścigowe na żywo, w tym prędkość kierowcy i kwalifikacje dla każdego okrążenia, a prezentacje 3D toru będą wyświetlane przed każdą rundą, aby pokazać zawiłości każdego toru.

Ponadto będzie więcej kamer obejmujących wszystkie kąty: 16 kamer w boksach – 8 z nich w trybie simulcast, 4 kamery na pokładzie, 2 kamery na motocyklach, 1 kamera dla dyrektora startowego, 1 kamera dla dyrektora wyścigu – jak a także kamery RF i ISO. Każdy zwycięzca GP Speedway Zostanie również wyposażony w kamerę na żywo, dzięki której kibice będą mieli niepowtarzalny widok na ceremonię podium po każdym wyścigu.

międzynarodowy zespół Discovery Warner Brothers Który przekaże widzom wszystkie działania konkurencji i najlepszą analizę z udziałem prezentera Abiego StevensaZawodowi piloci Kelvina Tatuma i Chrisa Lewisa W komentarzach siedmiokrotny mistrz Wielkiej Brytanii Scotta Nicholsa Jako reporter na ziemi z oczami w dołach. Nowość na rok 2023, czterokrotny mistrz świata SGP Grega Hancocka Dołączy również do zespołu WBD, aby zapewnić eksperckie analizy w celu określenia taktyki i strategii kierowców podczas wyścigów.

Scott Young, starszy wiceprezes ds. treści i produkcji w Warner Bros. Entertainment Discovery Sports EuropeI stwierdził:Nasz pierwszy sezon jako promotor Speedway GP i główny nadawca dał nam wyjątkową okazję do zastosowania świeżego podejścia do ukochanego sportu. Nasze zespoły ds. wydarzeń i treści miały czyste płótno, aby pokazać, jak możemy wykorzystać wszystko, co ma do zaoferowania ten ekscytujący konkurs. Chcieliśmy połączyć gwiazdy sportu z ich fanami w nowy i innowacyjny sposób, oferując widowisko rozrywkowe skupione wokół drużyn i kierowców. Naszą ambicją było poszerzenie uczestnictwa poprzez łączenie fanów ze sportem w sposób, w jaki normalnie nie byliby w stanie. Musieliśmy być szczerzy z entuzjastami motocykli i jednocześnie przedstawić SGP nowej publiczności.”.

„Po dotarciu do dziesiątek milionów fanów w zeszłym roku dzięki naszemu wieloplatformowemu podejściu, które łączy szereg kanałów akcji Warner Bros., innowacyjne techniki produkcji, więcej ujęć kamery i narzędzia do opowiadania historii, wszystko to wspiera naszą misja polegająca na dalszym zwiększaniu rozwoju sportu, aby wszyscy mogli się nim cieszyć”.

W minionym sezonie pierwszy z nowej ery wyścigów samochodowych mistrz Polski Bartosz Zmrzylik Deklarowany mistrz świata, razem z Duńczykiem Leona Madsona drugi. twój rodak Macieja Janowskiego Trzeci był Szwed Fredericka Lindgrena, czwarty, trzy punkty. brytyjski Roberta Lamberta Zakończył 10-rundowy sezon na piątym miejscu.

zasięg Discovery Warner Brothers przyłączać FIM Speedway GP 2022, we współpracy z 15 międzynarodowymi stacjami radiowymi, docierając do setek milionów fanów w 110 krajach na pięciu kontynentach. Na własnych platformach treści Speedway GP Do Discovery Warner Brothers Wygenerował ponad 23 miliony minut obejrzanych na samych platformach streamingowych. współpracować z lokalnymi promotorami, Wydarzenia sportowe Discovery Warner Bros Stadion zagwarantował frekwencję ponad 170 000 widzów w sezonie 2022.

Niezrównany pokaz motocykli na żywo z Warner Bros Discovery Sports Teraz obejmuje wszystkie wyścigi sezonowe FIM Speedway GP, Plus wszystkie wydarzenia w kalendarzu na FIM Speedwaydołączony Kwalifikacje SGPI SGP2I SGP3 i FIM Speedway of NationsDostępne do przeglądania na różnych platformach.

Harmonogram sezonu żużlowego 20023

29 kwietnia – Tehnix FIM Speedway GP Chorwacji (Donji Kraljevec)
13 maja – Grand Prix Polski Orlen FIM Speedway – Warszawa
2 czerwca – FIM SGP2 Czechy – Praga
3 czerwca – FIM Speedway GP Czech – Praga
10 czerwca – FIM Speedway GP Niemiec – Teterow
23 czerwca – FIM SGP2 z Polski – Gorzów
24 czerwca – FIM Speedway GP Polski – Gorzów
14 lipca — finał SGP3 FIM (Malela, Szwecja)
15 lipca — FIM Speedway GP Szwecji — Malilla
25-29 lipca – Monster Energy FIM Speedway World Cup (Wrocław, Polska)
12 sierpnia — FIM Speedway GP Łotwy — Ryga
2 września — FIM Speedway GP Wielkiej Brytanii — Cardiff
15 września — duński FIM SGP2 — Vojens
16 września — FIM Speedway GP Danii — Vojens
30 września – FIM Speedway GP Polski – Toruń

Nigdy nie przegap wydarzenia sportowego w telewizji! Odwiedziliśmy program sportowy Być świadomym wszystkich transmisji telewizyjnych z dowolnego sportu i zawodów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *