Evernote dodaje nowy system zarządzania oczekującymi zadaniami

Evernote dodaje nową funkcję, która ułatwi Ci zarządzanie wszystkimi oczekującymi zadaniami.

Evernote posiada wiele funkcji, które pozwalają nam stworzyć system organizacyjny do zarządzania naszymi osobistymi lub biznesowymi projektami. A teraz dodaje nową funkcję, która ułatwi śledzenie oczekujących zadań.

Nowa funkcja zarządzania zadaniami w Evernote

Chociaż możemy używać notatek do tworzenia pliku Rzeczy do zrobienia W Evernote nie jest to elastyczny system, który pozwala nam śledzić je wszystkie. Problem rozwiązany dzięki nowej funkcjonalności Evernote, która sugeruje bardzo ciekawą platformę.

Na pasku bocznym znajdziemy nową pracę”Dom BiznesDzięki temu możemy utworzyć listę oczekujących zadań w sekcji „Rzeczy do zrobienia” lub możemy tworzyć zadania, które zostaną uwzględnione w określonych notatkach.

Możemy więc stworzyć notatkę od podstaw, aby pogrupować zadania odpowiadające temu samemu tematowi lub przypisać ją do już utworzonych notatek. Kiedy więc otworzysz notatkę, zobaczysz utworzone zadania u góry z opcjami zabrania ich w dowolne miejsce, ustawienia terminu, aktywowania przypomnień lub zaznaczenia ich, aby wyróżniały się na tle innych.

A najciekawsze w tej nowej funkcji jest to, że możesz łatwo nią zarządzać z poziomu zadań bez konieczności otwierania każdej notatki. Dzięki prostemu wyglądowi możesz zobaczyć wszystkie utworzone zadania, te, które już wygasły, te, które zostały zaplanowane lub nie mają żadnego terminu. I oczywiście będziesz mógł zobaczyć przedmioty, które wybrałeś w jednej z sekcji pracy.

Prosty i praktyczny system, który pozwala na indywidualne śledzenie oczekujących zadań bez rezygnowania z systemu, który wdrożyliśmy z naszymi notatkami. Ta nowa funkcja jest dostępna w najnowszej aktualizacji Evernote, ale jest w wersji beta.

Znajdziesz go więc na pasku bocznym nawigacji o nazwie „Zadania (wczesny dostęp)”, ponieważ chodzi o to, aby wszyscy użytkownicy mogli przetestować jego dynamikę, zanim Evernote oficjalnie go uruchomi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *