Everton pozostał z Clasico Portino po pokonaniu Wanderers pod Sausalito

(Agencja Narodów Zjednoczonych)Everton Zostałem z nim w tę niedzielę Klasyczne Portino Od pierwszego koła Mistrzostwa Kraju 2021 Pokonując lokalne warunki 1-0 do Santiago Wanderers, W grze, w którą grałeś Stadion Sausalito I ważne na dziewiąty dzień turnieju.

Wraz ze zwycięstwem trzeci w konkursie aktorzy reżyserujący Roberto Cincini Zostały zlokalizowane Na ósmym miejscu w tabeli z 12 punktami, Czterech dowódców O’Higgins.

W międzyczasie Caturros dodali siódmy upadek i nadal nie wygrali zawodów. Są to dna z tylko jedną jednostką z 24 możliwych.

Przeczytaj także: Garren zadebiutował w klubie Roland Garros po trudnym zwycięstwie nad Londo

Jedyny rekord dotarł do spotkania w Viña del Mar w 59 minut i należał do napastnika Christian Menendez Z precyzyjną definicją wygranej Mauricio Viana. Początkowo bramka Argentyny została odwołana z powodu możliwej progresywnej pozycji, Ale ostatecznie został on zatwierdzony po weryfikacji werdyktu asystenta wideo.

To był nieprzejrzysty mecz, z brakiem dynamiki i dużym tarciem w środkowej części. Okazji brakowało również w obu regionach, więc wyróżniał się tylko gol Polaco Menendeza.

Przy cięciach, po 90 + 4 minutach, odwiedzający został z jednym człowiekiem mniej na polu Aldrix wyrzuca Gaarę za popełnienie przestępstwa przeciwko Christianowi Martinowi Diazowi.

Przeczytaj także: O’Higgins pokonał Palestino i wskoczył na pierwsze miejsce w mistrzostwach kraju

Na dziesiątą randkę turnieju odwiedzi routery w sobotę 5 czerwca, HuachipatoPodczas gdy Dean Victor Rivero będzie miał ten sam dzień Uniwersytet Katolicki.