EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN WYŚWIETLONY PO RAZ PIERWSZY

Vince Lucido Udostępnij zdjęcia RTX 3090 Ti TRZPIEŃ BĘBNOWY, która będzie najbardziej zaawansowaną kartą graficzną firmy.

Obrazy GPU EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN autorstwa Vince’a Lucido

Sterownik seryjny król pomiędzy Udostępnił zbliżenia tej karty graficznej, aby sprawdzić, jaka jest niesamowita.

mieszkania RTX 3090 Ti TRZPIEŃ TYPU Łączy w sobie szarość i czerń, częściowo odsłaniając miedziany dyfuzor ukryty wewnątrz obudowy. Ważne jest, aby podkreślić ten szczegół, ponieważ tradycyjnie karty graficzne mają aluminiowe radiatory, które pomogą temu modelowi rozproszyć więcej ciepła.

Ten model jest wyposażony w zintegrowany system chłodzenia cieczą, aby rozproszyć jak najwięcej ciepła. Jednak mały wentylator nie jest pominięty, aby jeszcze bardziej wspomóc proces chłodzenia.

RTX 3090 Ti TRZPIEŃ TYPU

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych kartach graficznych na rynku

Karta fotografów EVGA Ma również mały ekran LCD z boku, który dostarcza nam osobistych informacji o działaniu GPU. Wyobrażamy sobie, że będziemy mogli również dodać do niego niestandardowe obrazy.

Na zdjęciach widzimy również część układową karty, która pokazuje fazy potężnego zasilacza. Nie bez powodu ta karta graficzna jest przeznaczona dla miłośników wydajności i podkręcania.

RTX 3090 Ti TRZPIEŃ BĘBNOWY

GeForce RTX 3090 Ti wykorzystuje procesor graficzny GA102 z 10752 CUDA i 24 GB pamięci GDDR6X RAM, działający z prędkością 21 Gb/s. Nie wiemy nic o cenie, ale ze względu na swoje właściwości będzie on znacznie droższy od tradycyjnego 3090 Ti, który możemy znaleźć na rynku. Powinieneś również zauważyć wzrost zużycia energii, który w modelu referencyjnym wynosi 450 watów. Będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkich nowościach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.