F1 23 ujawnił datę premiery i będzie wcześniej niż zwykle

F1 23 ujawnił datę premiery i będzie wcześniej niż zwykle

Nowa gra Formuła 1 F1 23 może wyjść w tym roku wcześniej niż zwykle, jeśli ten przeciek od Billbil-kun okaże się prawdziwy. Ten użytkownik potwierdza, że ​​gra zostanie wydana „kiedyś W dniach 13-20 czerwca br„.

F1 23 zostało ogłoszone w marcu ubiegłego roku, nieco wcześniej niż zwykle, dając pożywkę teorii, że gra F1 2023 ukaże się w połowie czerwca.

„Wtajemniczony”, który tak mówi, Billbil-kun, znany jest z tego, że co miesiąc ujawnia nowe gry PS Plus i potwierdza, że ​​teleturniej rozpocznie się wkrótce, za tydzień lub mniej, i będzie miał dwie wersje, Standardowe i Deluxe.

EA i Codemasters obiecują wprowadzić zmiany w tej odsłonie F1

W tym tygodniu Codemasters i EA zaprosiły fanów do zapisania się do zamkniętej bety F1 23. Termin nadsyłania zgłoszeń minął dzisiaj, ale uczestnictwo też nie było gwarantowane: jest to dla członków EA Playtesters.

Chodzi o to, że Codemasters określiło F1 23 jako „nowy start”, „nowy start”, coś, czego wielu fanów Formuły 1 chce po zeszłorocznym meczu, F1 22, bardzo nieprzerwanie i bez tradycyjnego trybu historii.

Codemasters co roku nie opuszcza swojej dorocznej daty, ale w przypadku trybu fabularnego dali sobie trochę więcej czasu na rozwój. Jeden z 2021 roku nosił tytuł „Braking Point” i był czymś więcej niż prostym trybem kariery, z bardzo kinowym tonem i dużą ilością dramatyzmu i emocji, prawie jak w filmie samochodowym.

W przyszłym tygodniu będziemy czekać, aby opowiedzieć wam wszystko o premierze F1 23, jej wersja standardowa, deluxe i zwiastun rozgrywkiZobaczymy, czy to prawda W dniach 13-20 czerwca brwcześniej niż zwykle (zazwyczaj jest to lipiec).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *