Fabio Jakobsen pokazał zmianę, jaka zaszła po jego katastrofie podczas trasy koncertowej po Polsce w 2020 roku

Fabio Jakobsen (według Desininka Quicka), który walczył już po ostrym upadku 2020 roku na polskiej trasie, potwierdził, że weźmie udział w kolejnej edycji hiszpańskiej trasy wyruszającej z Burgos 14 sierpnia.

Fabio Jakobsen (24 lata) ogłosił swoje plany na resztę sezonu, w tym udział w mistrzostwach kraju w najbliższą niedzielę, kontynuację trasy po Walonii (20-24 lipca) i wreszcie Vulta do Hiszpanii (14 sierpnia-wrzesień). 5).

„Jestem bardzo wdzięczny za całą pracę, która została wykonana w celu przywrócenia moich zębów, począwszy od profesora Gerta Meizera i dr Geroyna Libertsa. Dziękuję wszystkim innym współpracownikom medycznym i stomatologicznym za wsparcie, mogłem pracować dla przez ostatnie osiem miesięcy. Wszystkie są niesamowite”.Powiedział holenderski sprinter.

Po pomyślnym zamknięciu jednostki medycznej Fabio Jakobsen skupi się na następnych obowiązkach, które doprowadzą do Vulta a Espaானாa w sierpniu.

Po poważnym wypadku w Polsce Fabio Jakobsen powrócił na turniej z tournée po Turcji w kwietniu ubiegłego roku, po czym zagrał na trasie Algarve i Criterium del Tobene.

W Vulta e Espaானாa zdobył obie pozycje w El Puig w 2019 roku oraz ostatni poziom w Madrycie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *