Facundo Conte ponownie zagra w siatkówkę w Argentynie

Facundo Conte stał się jedną z postaci argentyńskiej drużyny w Tokio, zdobywając brązowy medal i ponownie zagra w lidze argentyńskiej. życzliwość.

Facundo Conte, argentyńska drużyna siatkówki i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, ogłosił dziś, że Ponownie zagra w drużynie Ligi Siatkówki w City.

„Wróciłem do domu. Dziękuję Ciudad Volley za możliwość. Jak będziemy się bawić” – napisał spadkobierca Na jego koncie na Instagramie wraz z filmem ze zdjęciami z najlepszych momentów jego kampanii sportowej w obu klubach oraz z koszulką Albiceleste.

„Facu powraca z siódmym klubem Ciudad”, zamyka wideo, zapowiadając nagły powrót słynnego gracza, który stał się jak jego ojciec Hugo, iW swoim czasie był jednym z najlepszych siatkarzy w Argentynie.


32-letni napastnik wywodzi się z gry w Warcie Zawiercie CMC w Polsce i wróci do klubu, w którym zaczynał swoją sportową kampanię, dzięki czemu będzie miał okazję zagrać w Lidze Siatkówki.

Spadkobierca Conte potwierdził, że ponownie zagra w Argentyńskiej Lidze Siatkówki, wzmacniając drużynę Ciudad. życzliwość.

Przez całą swoją kampanię sportową spadkobierca Conte przeszedł przez różne kluby we Włoszech, Rosji, Polsce, Chinach, Brazylii i Katarze, dzięki czemu argentyńska siatkówka będzie mogła cieszyć się wspaniałym zawodnikiem, który stanie się luksusowym wzmocnieniem City i ligi.


Aby skomentować tę notatkę, musisz mieć dostęp cyfrowy.
Zapisz się, aby dodać swoją recenzję!

Uczestniczyć

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.