Fala opóźnienia wpływa również na DLC Dying Light 2

Przeżywamy trudne dni pod względem opóźnień z wieloma wyczekiwanymi tytułami, takimi jak Redfall i Starfield, ale trend wydaje się zaraźliwy i dodano kolejną ofiarę, na mniejszą skalę, tak, ale wiele z niecierpliwością czekało na i mam na myśli DLC Dying Light 2, które zamierzał rozwinąć główną fabułę.

Oczywiście nie wszystko jest takie złe, ponieważ inne aktualizacje nadal mają zostać wydane w pierwotnie zaplanowanym okresie.

Dying Light 2 nie przestaje produkować treści

Opóźnienie ogłoszone przez Oficjalne konto Techland na Twitterze W oświadczeniu podano, że rozszerzenie nastąpi we wrześniu, a nie w czerwcu, jak planowano. Przy przejrzystości dewelopera jedyną wymówką było „potrzeba więcej czasu”. Wraz z ogłoszeniem opublikowano również mapę drogową, z której mogą korzystać fani Śledź zawartość które nadejdą w nadchodzących miesiącach.

Na przykład w czerwcu zostanie uruchomiony tryb fotograficzny z pierwszym rozdziałem zatytułowanym „Śladami Nightrunnera”. W zamian zostaną dodane kolejne misje, wrogowie, nagrody i nowe systemy. Rozdział 2 ma pojawić się między listopadem a grudniem i dodać więcej wrogów, zadań i nagród.

Drugie rozszerzenie historii nie ma jeszcze daty dostępu, ale widząc całą zawartość zaplanowaną dla tych ostatnich aktualizacji, nie mogę sobie nawet wyobrazić, co osiągnie ten drugi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.