Falcao podziękował tym, którzy pamiętali rocznicę jego gola przeciwko Polsce w Pucharze Świata Kolumbia – Babylonitro Colombia

w każdym razie Reprezentacja Kolumbii Nie poza tym, co osiągnięto w Brazylii 2014 na ostatnich Mistrzostwach Świata, to, że Tigre strzelił swojego pierwszego gola w tych rozgrywkach, było niezapomnianym momentem dla wielu Kolumbijczyków. Dlatego w czwartą rocznicę tego momentu pojawiła się wiadomość od Falcao Garcia o wspomnieniach Jego gol przeciwko Polsce na mundialu 201 w Rosji8. Strajkujący samarium podziękował tym, którzy tego dnia podzielali jego radość.

Zobacz też: Falcao potwierdził, że zmusi Amerykę Południową do udziału w mundialu w Katarze

Cztery lata po golu Falcao przeciwko Polsce na mundialu:

24 czerwca 2022 minęły cztery lata od pierwszego gola Falcao Garcii w Pucharze Świata. Bramka padła w fazie grupowej Pucharu Świata, kiedy „La Tricolore” pokonało Polskę 3-0. Kolumbijczykom tego dnia było zimno. Ponieważ z powodu niefortunnej kontuzji opuścił Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii, kapitan „la Tricolor” zemścił się i spełnił swoje marzenie o zdobyciu bramki w największym widowisku międzynarodowej piłki nożnej.

Dzięki Falcao:

24 czerwca 2022 r. różne osoby przypomniały sobie bramkę Falcao Garcii. Poprzez zdjęcia i wiadomości powiedzieli „Tygrysowi”, że nie zapomnieli tej daty. Właśnie z tego powodu użył swojego konta na Twitterze, aby podziękować tym, którzy zapamiętali dla niego ten wyjątkowy dzień.

Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają dziś ten wyjątkowy dla mnie dzień.

Falcao Garcia

>> Więcej wiadomości z reprezentacji Kolumbii na ComuTricolor <

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.