Fani La Cartouza (Sewilla) wołają o pomoc Aspiliquetty: „Musimy go wyciągnąć razem”

Po dwóch remisach w ciągu pierwszych dwóch dni Caesar Asbiliquetta ujawnił, że międzynarodowi piłkarze Hiszpanii zaczynają zdawać sobie sprawę, że oczekiwania na Euro 2020 nie zostały spełnione, a po przyjęciu odpowiedzialności za wystawienie go na boisku „w decydującym meczu ze Słowacją na Środa.

W meczach La Cartuja nie ma atmosfery Eurocopy, a ani Sewilla, ani wiele innych miast nie jest tak obiecująca dla hiszpańskiej drużyny jak w przeszłości. Dociera do graczy, jak pokazał Asbiliquetta w swoim występie z „siedziby” reprezentacji narodowej w Los Rosas.

„Kiedy pochodzisz z dwóch torów, wszyscy mają nadzieję na zwycięstwo. To normalne, że fani tego nie oczekują, nie skaczą, wszyscy są szczęśliwi, że wygramy Eurocup. To prawda, ale musimy się zmienić. Wszyscy musimy przyczyniać się do postępu naszego granitu na każdym kroku ”- powiedział.

Aspliquetta nie zostawił fanom żadnych zniewag i poprosił swoich kolegów z drużyny, aby zrobili to samo, aby pomóc wszystkim pozostać w drużynie narodowej dzięki dobrej decyzji przeciwko Słowacji, co zwiększy pewność siebie w 1/8 finału.

„Musimy tylko zachęcić kibiców, to nasza praca. Kibice idą z wielką pasją, chcą czuć się utożsamiani z reprezentacją narodową, wsparcie jest niesamowite za każdym razem, gdy gramy w naszym kraju. Środa to dla nas nowa okazja , wyjątkowa okazja, musimy to połączyć. Wymaga odwagi, musimy dać im siłę do kibicowania. Ten związek musi nas wzmocnić – powiedział.

Asbliquetta wyjaśniła, dlaczego zawodnicy reprezentacji nie podeszli do kibiców udających się do Hotelu Zgoda, by ich dopingować, w odpowiedzi na krytykę, jaką przed meczem z Polską wywołał filmik wychodzący ze stadionu.

„Nie pytałem fanów o nic, wręcz przeciwnie, najpierw kibicujemy im w trudnym momencie. Film jest prawdą, że nie wszyscy gracze się witają, ale jeśli jest, ten wybór jest kategoryzowany przez spotkania z fanami w Hiszpanii i za granicą” – bronił.

„Chcemy podpisać pierwsi, ale nie możemy tego zrobić z powodu złej sytuacji. Osobiście wygrałem Ligę Mistrzów i nie mogłem świętować z kibicami. fani, co czują razem” – dodał.

Aspliquetta obiecał, że najlepsza wiadomość, jaką mógł przekazać kibicom egzaminu, była na boisku i poprosiła o wsparcie przeciwko Słowacji, aby dalej rosła w Eurocup.

„Musimy pokazać wiadomości na boisku. Chcesz poczuć upał w domu, walczysz z piłką, czujesz wsparcie, gdy przegrywasz. Wszyscy w przypadku porażki wspierają cię” – przeanalizował.

„Wysiłek, postawa, walka z każdą piłką, ponowne próbowanie, jeśli ci się nie uda, nie podlegają negocjacjom. Robimy to. Mam nadzieję, że będziemy bardzo pozytywnie nastawieni, gdy mecz zakończy się w środę. Ten moment unii trwa. Dostajemy – powiedział.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *