Fantasyexpo kupuje prawa do Stockholm Major

FantasyExpo ogłosić Kup prawa do transmisji od Pionier Sztokholm organizowany jest przez PGL, który odbędzie się na przełomie października i listopada. Polska Agencja będzie odpowiedzialna za transmisję jednego z najważniejszych turniejów Counter Strike globalna ofensywa (CS:GO) w ośmiu krajach Europy.

prawa Pionier

Fantasyexpo to plik Agencja Zapewnia strategiczne doradztwo dla marek w zakresie wdrażania różnego rodzaju kampanii w e-sporcie. Z tej okazji polska spółka nabyła prawa do transmisji do: Pionier Sztokholm w ośmiu krajach europejskich: Polska, Litwa, Estonia, Łotwa, Czechy, Bułgaria, Rumunia i Słowacja. Fantasyexpo będzie transmitować transmisje z turnieju organizowanego przez PGL w każdym z tych krajów w ich ojczystych językach.

Wcześniej Fantasyexpo nabyło już prawa do innych konkursów CS:GO na wysokim poziomie. Tak było w przypadku MLG Columbus 2016, ELEAGUE Atlanta 2017 i Pionier Z Krakowa organizowanego przez PGL w 2017 roku i FACEIT w Londynie w 2018 roku lub Pionier Berlin organizowany przez StarLadder w 2019 roku. Turniej, który odbył się konkretnie w stolicy Niemiec, był ostatnim konkursem CS:GO z rankingiem Pionier trzymane osobiście. To tam Astralis zdobył swój czwarty tytuł tego kalibru.

Znaczenie Sztokholmu

Pionier Sztokholm organizowany przez PGL zyskał na znaczeniu, ponieważ jest pierwszym Pionier Który odbędzie się osobiście od ostatniego w Berlinie. W 2020 r. sytuacja wywołana epidemią wymusiła wstępne odroczenie Pionier z Rio de Janeiro i ostatecznie zniesione. Turniej, który odbędzie się w stolicy Szwecji, nie będzie jednak pierwszym krajowym turniejem w 2021 roku. Obecnie Intel Extreme Masters (IEM) z Kolonii jest osobiście kwestionowany. Oczywiście bez publiczności iz środkami dostosowanymi do sytuacji zdrowotnej.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.