Farowal wybuduje za 128 mln część autostrady S6 w Polsce poprzez EFE

© Reuters. Farrow wybuduje odcinek autostrady S6 w Polsce za 128 mln zł

Madryt, 23 kwietnia (.). – Ferroval (MC :), poprzez swoją polską spółkę zależną Pudimex, zbudował odcinek autostrady S6 w Polsce za około 128 milionów euro (581 milionów miejsc).

Umowa, wydana przez Dyrekcję Generalną Polskiej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, obejmuje długość 16,3 km między północnymi miastami Lucino i Semut.

Oprócz 25 obiektów inżynieryjnych, w pierwszym kwartale 2025 r. Ma zakończyć się budowa autostrady z dwoma pasami ruchu w każdym kierunku.

Umowa jest częścią projektu Trójmiejskiej Obwodnicy Metropolitalnej, w ramach którego powstanie 31-kilometrowa dwupasmowa autostrada poprawiająca łączność między portami Gwinei i Gdańska, co ma skrócić czas podróży i poprawić bezpieczeństwo.

Wydział Ferologiczny buduje obok S19 odcinek autostrady A1 między Dassin a Piotrkowem.

Putimex zamknął rok 2020 historycznymi przychodami, osiągając sprzedaż na poziomie 1877 mln euro (8382 mln slodis), co stanowi 7,6% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim.

Ostrzeżenie prawne: Fusion Media Przypominam, że dane na tej stronie nie są podawane w czasie rzeczywistym ani dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, więc ceny mogą być niedokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. Ceny są oznaczone i nie mają znaczenia dla celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Fusion Media Ani nikt związany z Fusion Media nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach, w tym danych, cytatach, wykresach i sygnałach na tej stronie internetowej. Prosimy o pełne poinformowanie o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, który jest jedną z potencjalnie ryzykownych form inwestowania.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *