Fast & Furious Crossroads zniknie ze sklepów cyfrowych pod koniec kwietnia

Naprzód siła skoku A teraz twoja kolej Szybcy i Wściekli Rozdroża, ten drugi czeka taki sam los jak pierwszy i pod koniec przyszłego miesiąca nie będzie dostępny w sprzedaży w sklepach cyfrowych, w tym na Xboksie. Bandai Namco wydaje się sprzątać zabawki Nie udało się im grzmi po tym, gdy się o tym dowiedziałeś 29 kwietnia Gra zostanie usunięta z serwerów sklepu cyfrowego.

Jeśli posiadasz grę, zanim na stałe opuści sklep w tym dniu, będziesz mógł bezproblemowo grać w nią, podobnie jak jej tryby sieciowe, chociaż nie wiemy, jak długo serwery będą otwarte po zakończeniu gry brak w sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, gra trafiła do sprzedaży w sierpniu 2020 r., więc nie będzie można jej kupić przez dwa lata, więc możemy sobie wyobrazić, że gra została stworzona przez Bandai Namco A Małe Szalone Studio Niezbyt udany.

Fast & Furious Crossroads znika ze sklepów cyfrowych 29 kwietnia

Trzeba powiedzieć, że gra nigdy nie była tak dobra, przez lata widzieliśmy, jak coraz więcej licencji filmowych jest przenoszonych do gier wideo i nie wiemy, czy to położy kres Fast & Furious.

Fast & Furious Crossroads znikną ze sklepów cyfrowych pod koniec kwietnia Fast & Furious Crossroads wkrótce znikną ze sklepów cyfrowych i nie były dostępne dwa lata temu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.