Favourite Party i SwiTech awansowały do ​​trzeciej rundy

Po nagraniu historycznej burzy następnej nocy spokój wrócił do normy w ten czwartek Otwórz Amerykę, Ulubione jak Australia Ashley Party, Pierwsze ziarno i polskie Iga SwiTechPo siódme przeszli do trzeciej rundy.

Jedynym problemem, z jakim borykała się drużyna i inni gracze, były opóźnienia Płukanie trawników Po niszczycielskim następstwie huraganu Ida, który uderzył w północno-wschodnią część kraju.

Party, dwukrotny mistrz Wielkiego Szlema, w tym ostatni Wimbledon; Swedek, dwukrotny zdobywca tytułu Wimbledonu, Czechy Petra Kvitova (10), złoty medalista olimpijski z Tokio, Szwajcar Belinda Bensik (11) i inne ulubione, takie jak rosyjski Anastasia Pavluchenkova (14) — gr Maria Chakari (17), Amerykanie Jessica Beguła (23) i Estonii Annette Kondaveet (28) Wygrał wszystkie mecze w dwóch setach z rzędu.

Niemiecki Angelique GerberRozstawiona 16 zawodniczka, która wczoraj opuściła mecz drugiej rundy z Anheliną Kalininą z Ukrainy, wygrała 6:3, 6:2 i wywalczyła sobie miejsce w trzeciej rundzie.

Rywalem Gerbera jest Amerykanin Sloane Stephens, który będzie walczył z byłymi mistrzami Open.

Brak światła słonecznego i chmur opóźniał rozgrywanie meczów drugiej rundy na terenach zewnętrznych, umożliwiając Amerykańskiemu Stowarzyszeniu Tenisowemu (USTA) posprzątanie powalonych drzew i innych śmieci.

Gdy wszystko będzie gotowe, jedyny sposób na radzenie sobie z opóźnieniami spowodowanymi zamknięciem dróg i upuszczeniem pojazdów w nocy; Podróż z Manhattanu do Queens, która zwykle trwa od 30 do 45 minut, dla niektórych trwała półtorej godziny lub dłużej.

„Musimy przeprowadzić dokładną ocenę terenu i upewnić się, że korty są dostępne do gry, a konkretnie, czy Hawk działał” – powiedział rzecznik USDA Chris Whitmeyer.

„Niesamowicie jest próbować zrozumieć, co się tutaj dzieje, i wiem, że wiele osób jest zalewanych wodą i wiele osób ma kłopoty” – powiedziała po imprezie 18-letnia Duńska Clara Dowson. 6-1 i 7-5. „To piękna dzika burza”.

Partia wyjaśniła, że ​​chociaż musieli trochę czasu, aby dostać się z Manhattanu na płonące trawniki, w końcu wszystko zostało udaremnione.

Jedynym usuniętym nasionem był hiszpański Paula BadosaDwudziesty czwarty faworyt przegrał 6-4, 6-4 z 21-letnią Rosjanką Varvarą Kraczewą.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *