Fenyx Rising: Legends of the Eastern Kingdom, Final Impressions for Second DLC Content

Immortals Fenyx Rising Team zabrał nas na zwiedzanie starożytnej Grecji Legendarne i beztroskieMiejsce z pięknymi i kolorowymi krajobrazami, Namaszczony mocą bogówAle wkrótce zostanie zniszczona przez wojnę z potężnym olbrzymem. Phoenix, główny bohater bohatera przygody, odkrył swój los i pokonał złowrogie tornado. Po poznaniu jego prawdziwej natury, jego historia toczyła się dalej Pierwsze rozszerzeniePonieważ musiał stawić czoła surowym próbom bogów. Zamiast tego w przypadku drugiej płatnej zawartości bonusowej Ubisoft Quebec (Twórcy Assassin’s Creed Odyssey) wręczyli studiu różdżkę Chengdu, który wybrał nowego bohatera: Nie jesteśmy już w Grecji, ale w świecie inspirowanym kulturą Chin i Wschodu. Witamy w legendach Wschodniego Królestwa, krainy bogów i bohaterów.

Jeśli w oryginalnej grze iw A New God byliśmy w stanie stworzyć naszego bohatera i dostosować jego wygląd fizyczny (zawsze w granicach edytora, co jest dość podstawowe), to w tym rozszerzeniu znajdziemy Były wojownik, Która wygląda orientalnie i nosi włosy w kok. Odpowiada na imię Ku i podobnie jak w przypadku Fenyx, wkrótce spotka bóstwa rządzące regionem, Nuwę i Gong Gong.

Pod warstwą farby, która reprezentuje nowe ustawienie, Legends of the Eastern Kingdom nie ukrywa jej jako zawartości dodatkowej, w tym sensie, że chociaż zawiera nowe funkcje w stosunku do gry podstawowej, Używa zasadniczo tych samych dokładnych zasobów i mechanizmów, które może obsługiwać. Ujawnia się to niemal od samego początku, kiedy gracz zdaje sobie sprawę, że różni wrogowie nie są nowi, ale proste skórki, które nadają im inny wygląd. W grywalnej grze zachowuje te same elementy, chociaż eksploracja jest jeszcze bardziej ograniczona, biorąc pod uwagę, że wymiary mapy są również bardziej zwarte.

Inny świat jest w niebezpieczeństwie

Historia zaczyna się od tego, że niebo pękło po tym, jak Tao Luo uszkodziło górę, więc cały świat znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zagrożenie polega na tym, że równowaga między niebem a ziemią zostanie naruszona, Aż Bogini Noa zleciła nam poszukiwanie kawałków nieba rozsianych po całym świecie, aby rozwiązać pęknięcie. Bohater budzi się nie wiedząc, co robić, ale szybko przejmuje inicjatywę i wyrusza na swoją heroiczną ścieżkę.


Ku, który buntowniczo nikogo nie pokonuje (być może Feniksa), jest głuchy na ostrzeżenia boga i woli stawić czoła światu i wrogom na swój własny sposób. Postanowił więc zbadać groby niektórych Majestatyczny smok. Odkrywa przed ich czaszkami, że duch potworów jest nadal obecny, więc nie waha się im pomóc. Od tego momentu młody człowiek będzie podążał ścieżką pełną perypetii.

Immortals Fenyx Rising rozwinęło się dzięki eksploracji, walce i łamigłówkom. Pierwsze rozszerzenie skupiało się bardziej na zagadkach, podczas gdy Ta druga zawartość do pobrania przywraca aspekt przygody Prezentować zawartość bardziej podobną do tej z gry podstawowej, chociaż zmniejszając jej rozmiar. Nazwy niektórych mocy i zasobów uległy zmianie, wracamy do używania skrzydeł do zjeżdżania z nieba i mamy takie same umiejętności walki jak wcześniej. Dodatkowo postęp nie jest przerywany, gdyż w odmładzającym Panteonie Bogów możesz ulepszyć ekwipunek, pasek życia itp. W tym sensie jest to produkt ściśle zgodny z oryginalnymi wytycznymi gry. I tak, to prawda, że ​​koloru włosów ani cech Ku nie można wybrać, ale personalizacja broni i zbroi pozwala nam zróżnicować postać i dodatkowo dostosować ją do naszych upodobań.

The Rising of the Immortals Phoenix: Legends of the Eastern Kingdom, impresje

Podobna do gry podstawowej

Jeśli porównamy to do nowego bóstwa, nie ma wątpliwości, że główna zawartość została wcześniej wyprzedana: tylko sześć godzin, aby w pełni ujawnić historię Ku, chociaż Najbardziej kompletni będą mogli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami lub poszukać przedmiotów kolekcjonerskich Aby znacznie rozszerzyć wrażenia. Powiemy, że jeśli chodzi o zawartość, jest to skompresowana wersja oryginału. O ile powiela elementy, nie możemy zapominać, że jest to DLC, a nie całkiem nowa produkcja.

Najlepszym opisem tego wszystkiego, jaki możemy podać, jest to, że chodzi bardziej o to samo, co nie oznacza, że ​​ma negatywne konotacje. Rzeczywistość, Zaprojektowaliśmy DLC Ubisoft Chengdu, dzięki któremu nie musisz już sterować, Z zagadkami podobnymi do tych, które pojawiły się w Immortals Fenyx Rising – niektóre z nich nie zostały jeszcze wydane – oraz z systemem walki, który pozostaje praktycznie niezmieniony. Z drugiej strony dodano system punktacji, który przypomina gry akcji, dzięki czemu uzyskujemy określoną ocenę. Oznacza to, że poziom Boskiej Pieczęci ocenia naszą wydajność podczas walki.

The Rising of the Immortals Phoenix: Legends of the Eastern Kingdom, impresje

Plik Komory wapienne, Teraz przemianowana na Ruiny, powraca bez zmiany pracy. To działy, w których musimy rozwiązywać zagadki i walczyć z potworami. Pokonując wyzwanie, otrzymujemy nagrodę i nie trzeba dodawać, że niektórzy są potrzebni do ukończenia historii.

Mapa jest mniejsza i składa się z dwóch głównych części, ale architektura otwartego świata nie została utracona ani nie zawiera elementu eksploracji. W końcu jest to epicka podróż, która daje nam możliwość podróży do mitycznych krain, Zawsze z humorystycznego punktu widzenia. Bo nie, legendy Wschodniego Królestwa nie straciły poczucia humoru ani uroku. Rozszerzenie spodoba się każdemu, komu podobała się podstawowa gra: poziom trudności jest prawdopodobnie większy w passie Immortals niż w A New God, który uznaliśmy za trudniejszy na wszystkich poziomach. Ogólnie jest to bardzo satysfakcjonująca treść.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *