Fernando Felches ogłasza większy budżet na promocję sportu w Ecatepec

Fernando Felches Contreraskandydat Brązowa kobieta Zapowiedział burmistrzowi Ikatepec, że San Pedro Jalostock będzie pierwszą siedzibą dużej krucjaty na rzecz sportu i zwiększenia budżetu przeznaczonego na ten sektor.

Podczas spotkania ze sportowcami i liderami społecznymi, które odbyło się o godz Klub Sportowo-Społeczny San Pedro JalostockFernando Felches podkreślił, że jednym z zobowiązań jego kampanii było zainwestowanie w promocję sportu w dziewięciu miastach Ecatepec.

Kandydat do sojuszu Razem stworzymy historię W stanie Meksyk składa się z Morena, PT i New AllianceZwrócił uwagę, że w okresie jego 27-miesięcznych rządów prowadzili ważne działania z zakresu bezpieczeństwa, robót publicznych, edukacji i gospodarki wodnej.

Dodał, że ważne jest również wspieranie aktywności sportowej i to właśnie tutaj, w San Pedro Khalostock, odbędzie się posiedzenie rady zatwierdzającej budżet sportowy w dziewięciu gminach w. ICatepec”.

Powtarzam, że będzie to miasto San Pedro Xalostoc, w którym rozpocznie się Krucjata Sportowa, a także oszczędzanie przestrzeni publicznych, z zainstalowanymi siłowniami zewnętrznymi.

Fernando Felches zapewnił, że zna problemy nękające to miasto i obiecał, że San Pedro Khalostoq I. Spotkania bezpieczeństwa, Roboty publiczne i woda pitna, która ma być we wspomnianym mieście, gdzie powstanie plan drugiej fazy całego rządu.

Licencjonowany burmistrz Ecatepec poinformował, że główne działania zostały zrealizowane w wyniku skoordynowanych prac z Rząd federalny, Są wśród nich Park Liniowy Zasobów Wodnych, Park Ambasad Hiszpanii, Ambasada RP, Centrum Sportowe Gabilondo Soler oraz Centrum Sportu Dwustulecia w dzielnicy Hank Gonzlez.

Powiedział, że celem ratowania tych przestrzeni jest przywrócenie tkanki społecznej, integracja rodziny i zmniejszenie wskaźnika przestępczości w Ikatepec.

Stwierdził, że dzięki miejskim zasobom uratowali także kluby sportowe w okolicach El Chamizal i Granjas Valle de Guadalupe, a także Misael Nez Acosta Park, Deportivo Bicentenario Pool i Guadalupe Victoria Park.

„Przechodzimy przez pierwsze firmy, które rozpoczną Sports Crusade stąd, z San Pedro, tutaj rozpoczniemy inwestycję, która będzie dystrybuowana w całej gminie, aby stworzyć siedlisko dla sportowców w dziewięciu miastach” – podkreślił.

Podkreślił, że inwestowanie w sport idzie w parze z budową Wolnego Uniwersytetu Rządowego, działania, które będą nadal wzmacniane. Czwarta zmiana.

Napisane przez Pablo Cruz Alvaro

EAA

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *