Fernando Felches ogłasza większy budżet na promocję sportu w Ecatepec

Fernando Felches Contreraskandydat Brązowa kobieta Zapowiedział burmistrzowi Ikatepec, że San Pedro Jalostock będzie pierwszą siedzibą dużej krucjaty na rzecz sportu i zwiększenia budżetu przeznaczonego na ten sektor.

Podczas spotkania ze sportowcami i liderami społecznymi, które odbyło się o godz Klub Sportowo-Społeczny San Pedro JalostockFernando Felches podkreślił, że jednym z zobowiązań jego kampanii było zainwestowanie w promocję sportu w dziewięciu miastach Ecatepec.

Kandydat do sojuszu Razem stworzymy historię W stanie Meksyk składa się z Morena, PT i New AllianceZwrócił uwagę, że w okresie jego 27-miesięcznych rządów prowadzili ważne działania z zakresu bezpieczeństwa, robót publicznych, edukacji i gospodarki wodnej.

Dodał, że ważne jest również wspieranie aktywności sportowej i to właśnie tutaj, w San Pedro Khalostock, odbędzie się posiedzenie rady zatwierdzającej budżet sportowy w dziewięciu gminach w. ICatepec”.

Powtarzam, że będzie to miasto San Pedro Xalostoc, w którym rozpocznie się Krucjata Sportowa, a także oszczędzanie przestrzeni publicznych, z zainstalowanymi siłowniami zewnętrznymi.

Fernando Felches zapewnił, że zna problemy nękające to miasto i obiecał, że San Pedro Khalostoq I. Spotkania bezpieczeństwa, Roboty publiczne i woda pitna, która ma być we wspomnianym mieście, gdzie powstanie plan drugiej fazy całego rządu.

Licencjonowany burmistrz Ecatepec poinformował, że główne działania zostały zrealizowane w wyniku skoordynowanych prac z Rząd federalny, Są wśród nich Park Liniowy Zasobów Wodnych, Park Ambasad Hiszpanii, Ambasada RP, Centrum Sportowe Gabilondo Soler oraz Centrum Sportu Dwustulecia w dzielnicy Hank Gonzlez.

Powiedział, że celem ratowania tych przestrzeni jest przywrócenie tkanki społecznej, integracja rodziny i zmniejszenie wskaźnika przestępczości w Ikatepec.

Stwierdził, że dzięki miejskim zasobom uratowali także kluby sportowe w okolicach El Chamizal i Granjas Valle de Guadalupe, a także Misael Nez Acosta Park, Deportivo Bicentenario Pool i Guadalupe Victoria Park.

„Przechodzimy przez pierwsze firmy, które rozpoczną Sports Crusade stąd, z San Pedro, tutaj rozpoczniemy inwestycję, która będzie dystrybuowana w całej gminie, aby stworzyć siedlisko dla sportowców w dziewięciu miastach” – podkreślił.

Podkreślił, że inwestowanie w sport idzie w parze z budową Wolnego Uniwersytetu Rządowego, działania, które będą nadal wzmacniane. Czwarta zmiana.

Napisane przez Pablo Cruz Alvaro

EAA

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *