Fernando Santos zwolniony po ośmiu miesiącach ze stanowiska trenerskiego reprezentacji Polski

Fernando Santos zwolniony po ośmiu miesiącach ze stanowiska trenerskiego reprezentacji Polski

Trener Portugalii Fernando Santosa W środę został odwołany ze stanowiska Polski trener piłki nożnejPoinformowała o tym Polska Federacja w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej.


Prezes Polskiej Federacji Cesare Kuleza powiedział: „Chciałbym podziękować trenerowi Santosowi za pracę w naszej reprezentacji i życzyć mu powodzenia w nadchodzących wyzwaniach sportowych”.

Fernando Santos był trenerem, który w 2016 roku poprowadził Portugalię do Ligi Mistrzów, Niecałe osiem miesięcy po objęciu obowiązków Z reprezentacji Polski, do której dołączył pod koniec stycznia ubiegłego roku.

W tym czasie Santos rozegrał sześć meczów na koncie Trzy zwycięstwa i trzy porażki, z czego ostatnia miała miejsce w ostatnią niedzielę przeciwko Albanii (2:0). W meczu odpowiadającym fazie kwalifikacyjnej Puchar Europy w Niemczech.


Fernando Santos powiedział: „Mimo że nasza współpraca dobiegła końca, jestem wdzięczny, że mogę trenować polską reprezentację i życzę wszystkiego najlepszego Polsce i jej mieszkańcom, którzy dobrze mnie przyjęli, kiedy tu mieszkałem”. W oświadczeniach zamieszczonych na stronie internetowej Polskiej Federacji.

Wybór nowego trenera „teraz priorytetem” Jeśli chodzi o zarząd – powiedział Prezes Polskiej Federacji, który nie ustalił terminu powołania nowego trenera.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *