Festiwal Piosenki Dziecięcej United Kids Alicante | Alicante Press

W dniu 3 maja br Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej United Kids Festival odbędzie się w mieście Alicante, a konkretnie w sali VP Spaces.

Twórcą i dyrektorem tego międzynarodowego konkursu jest znany ukraiński kompozytor i producent muzyczny Rusłan Kvinda, selekcjoner muzyki do udziału w Eurowizji oraz popularne programy telewizyjne „Voice Ukraine”. „Głos Dzieci Ukraina”.

Już po raz trzeci festiwal zrzesza Dzieci w wieku od 8 do 14 lat Aby zapewnić im dobry start, zainspirować do realizacji marzeń, przygotować do zmierzenia się z publicznością i dać niezapomniane kursy mistrzowskie prowadzone przez znanych muzyków.

W ubiegłym roku festiwal United Kids z powodzeniem odbył się w Bułgarii iw Polsce.

Do występu w Hiszpanii firma produkcyjna wybrała 30 dzieci spośród ponad 400 zgłoszeń nadesłanych przez uczestników z 9 różnych krajów, w tym 5 z Hiszpanii. Wystąpią przed jury i powalczą o Grand Prix, w którym zwycięzca otrzyma 1000 euro, a Ruslan Quinta będzie producentem tematu przewodniego.

Jurorami festiwalu są zawsze profesjonaliści ze świata muzyki i znani artyści.

W Alicante czterech sędziów:

– Rusłan Kwinta – Założyciel, kompozytor i producent muzyczny United Kids Festival, w tym programów telewizyjnych, takich jak „The Voice of the Country”, „Voice Kids” czy ogólnokrajowa selekcja „Eurowizji”.

— Katerina Pawłenko – Lider zespołu Go_A reprezentującego Ukrainę na Eurowizji 2021

– Dani Aragon Znany hiszpański producent, założyciel firmy marketingu muzycznego Dani Aragon Agency. Były dyrektor największej na świecie hiszpańskojęzycznej grupy radiowej – Grupo Prisa.

Organizatorzy United Kids Festival przygotowali dla uczestniczących dzieci inne niespodzianki, w tym występy swoich idoli. Głównymi gośćmi tegorocznego festiwalu są Artysta Ludowy Ukrainy i popowa diva narodowego przemysłu muzycznego. Irina Bilić; CascaGrupa ambasadorów współczesnej muzyki ukraińskiej na świecie, lider muzycznych list przebojów swojego kraju Formula Radio i artysta, który dotyka najgłębszych strun duszy, Aleksiejew.

Wśród zaproszonych gwiazd znajdzie się gość specjalny, którym będzie piosenkarka z Walencji Melania Znany jako zwycięzca czwartego sezonu Dzieci wokalne oraz za reprezentowanie Televisión Española na Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2019. Ten ostatni odbył się w Gliwicach (Polska) 24 listopada, gdzie zajął trzecie miejsce.

Przypominamy, że United Kids Festival łączy utalentowane dzieci z różnych krajów, aby stworzyć miejsce, w którym spotykają się różne kultury. Oddzielną misją festiwalu jest wspieranie ukraińskich dzieci uciekających przed wojną w krajach europejskich.

Festiwal jest wspierany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ukrainy, Ambasadę Ukrainy w Królestwie Hiszpanii, Konsulat Honorowy Ukrainy w Walencji oraz Radę Prowincji Alicante. Współorganizatorami festiwalu jest agencja koncertowa U-Concert Spain.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *