Ficafé 2022: Producenci kawy zrealizują eksport o wartości 3,4 mln USD | Aktualności

Ficafé 2022: Producenci kawy zrealizują eksport o wartości 3,4 mln USD |  Aktualności

Komisja Promocji Peru Eksportu i Turystyki (Promperú) wskazała dziś, że podczas międzynarodowej konferencji biznesowej, która odbędzie się 29 października w Huamanga, Ayacucho, w ramach 6. edycji FICAFE 2022, zostaną zawarte kontrakty na kwotę 3,4 mln dolarów. Następne 12 miesięcy.

„Ta platforma biznesowa pozwala krajowym producentom kawy komunikować się z międzynarodowymi nabywcami, a także promować korzyści płynące z peruwiańskiej kawy i jej szczególnych właściwości, produktu specjalnego o ogromnym potencjale dla najbardziej wymagających podniebień na świecie”. Powiedział. Amora Carbajal, prezes wykonawczy Bromperoo.

Delegacja 37 firm z regionów takich jak Ayacucho, Cajamarca, Cusco, Huánuco, Junín, San Martin pokazała 14 międzynarodowym kupcom ze Stanów Zjednoczonych i Kanady najlepsze eksportowe kawy speciality. , Francja, Anglia, Holandia, Niemcy i Polska.

Prezentowane pod parasolem marki „Cafés del Perú-Especialidades Únicas” spotkanie biznesowe to 144 spotkania między narodowymi przedsiębiorcami oraz duże zainteresowanie i zaskoczenie ze strony zagranicznych kupców przed produktem krajowym.

Prezes Promperu zwrócił również uwagę, że działalność ta wpisuje się w strategię, której celem jest promocja naszego kraju na rynkach międzynarodowych z unikalną marką na rynku kawy speciality, która przyczynia się do wzrostu wizerunku kawy pochodzenia peruwiańskiego.

Warto zauważyć, że przed uczestnictwem w tych miesiącach przeprowadzono intensywne prace między makroregionalnymi biurami Promperú z siedzibą w Huancayo i Cusco; We współpracy z Coffee and Cocoa Central Bramberg posiada biura handlowe w Toronto, Houston, Miami, Nowym Jorku, Paryżu, Rotterdamie, Hamburgu i Londynie.

Działalność 2023

Aby promować ten ważny produkt krajowy, Promperú zorganizuje peruwiański udział w różnych działaniach wspierających związki kawowe, takie jak SCA w Ameryce Północnej, Coffee World w Europie i SCAJ w Azji.

Następne Expo Peru Latin America (15-17 listopada w Bogocie w Kolumbii), Taiwan International Coffee Show 2022 (18 listopada w Taipei), Seoul Int Cafe Show 2022 (22 listopada w Seulu w Korei) i Biofach 2023 (14-17 lutego) w Niemczech Norymberga)

Więcej o andyjskim:

(KONIEC) NDP / MDV

Opublikowano: 10/30/2022


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *