FICG 37: „Elvis”, twarze spotkania Los Tigres del Norde, Diego Luny i Alberto Monta w Guadalajara

FICG 37: „Elvis”, twarze spotkania Los Tigres del Norde, Diego Luny i Alberto Monta w Guadalajara

Do powtórzenia William of the Bull Guadalajara nie uczestniczyła w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (FICG) W twoim następnym Wersja 37Spotkanie w Guadalajara, któremu przewodniczy jej dyrektor Gwiazda AraisaCineteca zaprezentowała publiczny program zajęć dekoratorskich i filmów skupiających się na FICG. Teatr Decolato i Santander Performing Arts Group Jako alternatywne miejsca zajęć i specjalnych gości.

Zapamietaj to Polska Urzędnicy na spotkaniu powiedzieli, że będzie gościem honorowym tego kraju dla FICG w 2022 r. W dniach 10-18 czerwca ogłoszono, że wszelkie filmy z tego kraju będą inspirować kulturowe skrzyżowanie z miłością do tradycji i kinematografii mieszkańców Meksyku i Guadalajary.Zagrał w największych gwiazdorskich filmach, takich jak „1970” Tomasza Wolskiego, „Ciało / Cyalo” Malcorsatty Sumovsky, „Złota wojna” Pavosa Pavlikovsky’ego, „Boże Ciało” Johna Gomeza i „Zabij to i zostaw to w dół”. Mariusz Wilsiński, Jan ur. Na przykład „Zostawcie bez śladu” Maduszsky’ego, „Torotę Copilę”, „Kochający Vincent” Hugh Welchmana czy „Mack” Malkorsaty Sumowskiej.

Estrella Araiza potwierdza ceremonię otwarcia FICG, Pierwszy pokaz „Elvisa” Bossa Luhrmanna zostanie pokazany 10 czerwca18 czerwca, na zakończenie festiwalu, zostanie wyświetlony film dokumentalny „Los Tigres del Norde: Historias Quinta” w reżyserii Carlosa Pereza Osorio, a projekt zostanie wydany na całym świecie za pośrednictwem Prime Video. 17 czerwca obydwa filmy wezmą udział w tegorocznej edycji benefisowej, w której znajdą się „Wszystko, wszędzie raz” Don Quana i Daniela Schneirta, „Czarny telefon” Scotta Derricka oraz „Trzy tygrysy gadające”. Ocet Gustavo, „Lekcje dla łajdaków” Gustavo Moheno, „Rok świetlny” Angusa McLane’a, „Zimna wojna” Pavesa Pavlikovsky’ego i „Koya” Pabla Orty Zamory.

Na tegorocznych nagrodach Outstanding Awards, Daniel Kimines-Cacho Zostanie uhonorowany Nagroda MayahuelaJego szczegółowe życie dodaje więcej, niż jest dane 45 zdjęć. Musi wrócić wśród najbardziej oczekiwanych gości Diego Księżyca FICG, która prezentuje wyreżyserowany z tej okazji film krótkometrażowy „Aqua” Raul Morales Wyprodukowany przez Diego Lunę, który przedstawia dialog na żywo, w ramach procesu przyznawania nowych Nagród Filmowych Społeczno-Eko.

Ze swojej strony Manolo Caro Przychodzi na projekt „Toast za sprawę” i inkubator Mod i SandonMalarze Liniowcy i Alberto Mont Będą gospodarzem konferencji stand-up arcydzieła, z wyjątkiem Alberto Monta, który stworzył plakat FICG, oraz prywatnej wystawy w Cineteca, z wyjątkiem aktora Alfonso Herrery, który będzie uczestniczył w różnych wydarzeniach. Jury Nagrody Meskela. W przypadku nagrody Maguey w jej jury zasiądą goście tacy jak reżyser Izabela samaChilijska piosenkarka i autorka tekstów Zaveera Mena (Choir Icon Mague Award 2019) i aktorka Teresa Ruiz; W tej edycji nagrodę Maguey Lifetime Achievement Award otrzymają Ricky Lips (modyfikator) oraz Natalia Jimenez jako Diva Icon.

Sprawdź dostęp do Billboardu, Funkcji i FICG https://ficg.mx.

F.M.

Tytuły

Czytaj więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *