FIFA dąży do przyciągnięcia wszystkich swoich graczy do Ultimate Team, zgodnie z wyciekłym dokumentem

Ultimate Team stał się gwiazdą w sadze symulacji piłki nożnej FIFA, ale nie zrobił tego przez przypadek. Electronic Arts skupiło się na tym, aby uczynić tę rozgrywkę atrakcyjną dla swoich użytkowników. I to jest to, co jest teraz znane Celem FIFA jest przyciągnięcie wszystkich swoich graczy do Ultimate Team, tak jak było przysługa Poprzez dokument, który wyciekł do CBC News. Raport datowany na 2020 r. I przed uruchomieniem FIFA 21, Wskazuje, że będą starać się „zwiększyć emocje i skierować graczy do FUT, a nie do innych trybów gry”.

W tym samym dokumencie piszą na przykład „FUT jest kamieniem węgielnym Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyprowadzić graczy lub wszystkie drogi prowadzą do FUT. Nic dziwnego, że EA Sports skupiło się na trybie gry, który zarabia najwięcej pieniędzy, w przeciwieństwie do innych popularnych trybów, takich jak tryb kariery. Przebywanie w trybie offline nie oznacza dochodu Do firmy, gdy tylko kopia gry zostanie sprzedana. dokładnie jak wskazując na Portal VG247, rzecznik Electronic Arts, odpowiedział na ten wyciek, argumentując, że jest to słowa wyrwane z kontekstu.

FIFA 21 powraca na pierwsze miejsce na rynku brytyjskim

Rzecznik EA odrzucił prośbę o wywiad i odmówił komentarza na temat dokumentu, który uznał za „odrębny i poufny”, poza tym, że tak powiedział. Są „wyświetlane bez kontekstu” Wyjaśnienia są „bezpodstawne”. Poproszony o wyjaśnienie, nie odpowiedział ”- mówi CBC News. Tymczasem w innych wiadomościach związanych z FIFA 21 potwierdzono niedawno, że gra wideo EA Sports pojawi się w maju przyszłego roku Xbox Game Pass Ultimate Przez EA Play.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *