FIFA Ultimate Team pozwala zobaczyć pakiety kart przed ich zakupem

Electronic Arts wprowadziło w ostatnich godzinach ważną nowość: FIFA Ultimate Team z FIFA 21 Teraz umożliwia podgląd pakietów przed ich zakupem. Środek został ogłoszony w ramach kampanii „FUTbol Festival” i ma na celu uciszenie krytyki stylu gry.

według Zgodnie z zapowiedzią EA, Teraz gracze mogą Widzisz, co jest w kopercie? FIFA Ultimate Team zanim to kupisz. W ten sposób twórcy badania chcą udowodnić, że nie „promują” hazardu.

Pamiętaj, że podgląd jest dostępny tylko w pakietach sklepowych FIFA Ultimate Team Na FIFA 21. Te uzyskane w inny sposób, takie jak te uzyskane poprzez osiągnięcie celów lub nagród Podział konkurentówBędą nadal działać tak, jak robią to dzisiaj i nie będą mogły być skontrolowane.

Możesz teraz przejrzeć zawartość paczek FIFA Najlepszy zespół Na FIFA 21

Pakiety do podglądu są teraz wybrane, a użytkownicy mogą uzyskać do nich dostęp, aby przejrzeć je w całości. Electronic Arts dało jasno do zrozumienia, że ​​sam fakt sięgnięcia po paczkę nie oznacza wyrażenia chęci jej zakupu. Ci, którzy chcą go kupić, znajdą odpowiedni przycisk i będą musieli ponownie potwierdzić transakcję, Wybierz, czy chcesz płacić monetami od FIFA Ultimate Team Punkty FIFA.

Chociaż tę samą kopertę można przeglądać wielokrotnie, FIFA 21 Nakłada limit czasowy na inne paczki tego samego typu. Na zdjęciach opublikowanych przez Electronic Arts widać czas oczekiwania przekraczający 20 godzin. Jeśli ten czas zostanie wykorzystany przed dokonaniem zakupu, widoczna koperta wygaśnie i zostanie zastąpiona nową.

FIFA 21 Podejmuje w ten sposób ciekawe środki w zakresie FIFA Najlepszy zespół. Po zakończeniu Festiwalu FUTbol, 16 lipca, będziemy musieli zobaczyć podgląd pakietu. W swoim ogłoszeniu EA po prostu stwierdza, że ​​„Inne pakiety” powrócą do sklepu Najlepszy zespół Kiedy bieżąca kampania jest zamknięta.

Najlepszy zespół to jest maszyna do robienia pieniędzy Dla deweloperów franczyzobiorców FIFAA NHL s Oszalał swoje zwycięstwo. W minionym roku obrotowym firma podniosła Ponad 1,6 miliarda dolarów Tylko dzięki temu trybowi gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *