Film „Prawdziwy ból” zdobywa uznanie na Festiwalu Filmowym w Sundance 2024

Film „Prawdziwy ból” zdobywa uznanie na Festiwalu Filmowym w Sundance 2024

Prawdziwy ból mistrzostwo Jessego Eisenberga i Kierana Culkina wylądowałem Zdjęcia skautówktórego premiera kinowa planowana jest na ten rok. Wartość globalnego porozumienia wynosi 10 milionów dolarów.

W filmie występują Eisenberg i Culkin (który właśnie zdobył nagrodę Emmy za ostatni sezon „Sukcesji”) jako kuzyni, którzy podróżują do rodzinnej Polski swojej babci, aby wziąć udział w tournée po Holokauście. Jennifer Grey I Willa Sharpa Oni także są gwiazdami.

Prawdziwy ból, który był pokazywany w Amerykańskim Konkursie Dramatycznym na Festiwalu Filmowym w Sundance, był dla Eisenberga drugim występem za kamerą w filmie fabularnym i otrzymał owację na stojąco podczas premiery. Szybko stał się moim ulubionym filmem.

„Potrzeba filmowca charakteryzującego się intensywnością emocjonalną i duchową hojnością, aby zgłębiać bolesną historię, zapewniając jednocześnie widzom z bardzo różnych środowisk zróżnicowane ścieżki do odnalezienia swojej drogi. Uznając uniwersalność podstawowych tematów, Eisenberg robi to z wyraźną dojrzałością” – czytamy w recenzji. przez Reporter z Hollywood.

Eisenberg rozmawiał z tą placówką o inspiracji stojącej za filmem, mówiąc: „Zawsze interesowałem się Polską. Moja rodzina pochodzi z Polski. Była bardzo blisko związana z ciotką mojego ojca, która urodziła się w 1912 r. i przebywała w Polsce do czasu, gdy miała dziewięć lat. Zawsze opowiadała mi historie o cudownych relacjach, jakie łączyła ją z Polakami. „To było trochę sprzeczne z tym, co słyszałem, dorastając, o stosunkach polsko-żydowskich”.

WME Independent i CAA Media Finance negocjowały umowę w imieniu twórców filmu. Zgodnie z oczekiwaniami konwencje na festiwalu przebiegały wolniej Prawdziwy ból Największy rozwój festiwalu, z kilkoma mniejszymi umowami. @mondario

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *