Filtry dla hoteli i powiadomień z niskimi cenami

Powiązane wiadomości

Google ma nieskończoną liczbę narzędzi, które pomagają użytkownikom jej usług wykonać dużą liczbę zadań i nie tylko pozwala znaleźć produkty w różnych sklepach za pomocą Zakupów Google, ale także Integruje wyszukiwarkę lotów, hoteli i porównań Z Wycieczki Google.

Ta usługa może być bardzo przydatna przy wyszukiwaniu biletów lotniczych na podróż, a teraz, Świetna korporacja G przedstawiła kilka aktualizacji które poprawiają wrażenia, jakie zapewnia.

Loty Google zaktualizowane o ważne wiadomości

Ponieważ sama firma gromadzi w pliku Post na bloguWprowadzono pewne zmiany, aby umożliwić użytkownikom to zrobić Łatwo znajduj loty czego szukają.

Nowe filtry w Lotach Google

darmowy android

Wśród zmian m.in. możliwość aktywacji przycisku wyszukującego loty między dwoma celami w dowolnym terminie, a także ustaw powiadomienie Aby wysłać Ci e-maila, gdy te ceny spadną w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Świetna opcja, aby skorzystać z obniżek cen.

Narzędzie będzie teraz korzystać z niektórych funkcji Map Google dla Podaj odpowiednie informacje, takie jak efekty Lub ciekawe miejsca w pobliżu miejsca, które chcesz odwiedzić.

Zakwaterowanie Loty Google

Zakwaterowanie Loty Google

darmowy android

Podczas wyszukiwania hotelu pod paskiem wyszukiwania zobaczysz filtry, które pozwolą Ci zawęzić wyszukiwanie w celu znalezienia noclegu, na przykład po prostu pokaż, które hotele mają spa, Albo z parkingiem.

Zmiany te mają na celu umożliwienie łatwego i dokładnego wyszukiwania hoteli i lotów z tej samej platformy, co jest bardzo wygodne.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.