Final Fantasy 7 Ever Crisis ma premierę nowego zwiastuna

Final Fantasy 7 Ever Crisis ma premierę nowego zwiastuna

Square Enixa Opublikuj nowy zwiastun dla Final Fantasy 7 Kryzys na zawszeGra dla telefonów komórkowych że odżyje Najbardziej pamiętne chwile Do Final Fantasy 7w tym wielu wersja telewizyjnaw graficznym stylu retro, ale z nowoczesną grafiką, możecie zobaczyć poniżej:

Final Fantasy VII: Zawsze kryzys Będzie za darmo, ale będzie zawierał owsiankę pistoletową

Final Fantasy VII: Zawsze kryzys To trochę przerobić Mobilny odcinek, który nie tylko będzie zawierał fabułę oryginalnej gry, ale także opowie historię wszystkich produktów wydanych wokół niej. Nomura dzisiaj oferuje właśnie to W rozdziały można grać za darmo, ale wiąże się to z niewielkimi opłatami w postaci kleiku na broń.

suma Historia zostanie podzielona na 10 rozdziałów, czyli po raz trzeci gramy w Escape from Midgar. Jeden z tych rozdziałów opowie historię Final Fantasy VII: Pierwszy żołnierzOn królewskie bitwy. Tak, ta gra Skupi się nie tylko na fabule, ale także zapewni swobodną walkę Aby móc rozwijać naszą grupę postaci i awansować z nimi. obok Będzie zawierał muzykę inspirowaną oryginalną grą.

Final Fantasy VII: Zawsze kryzys Nie ma to na celu zastąpienia pozostałych gier inspirowanych tą wersją, ale raczej sposób na połączenie wszystkiego, co dzieje się w historii Cloud i innych, według Nomury, który W przyszłości planują ją przedłużyć o kilka lat.

W tej chwili nie ma daty premiery Możemy teraz uzyskać dostęp do rejestracji wstępnej na Twojej stronie internetowej.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *