Final Fantasy 7 Rebirth szczegółowo opisuje nowe funkcje walki i eksploracji

Final Fantasy 7 Rebirth szczegółowo opisuje nowe funkcje walki i eksploracji

W piątek 17 listopada deweloper i wydawca Square Enix udostępnił mnóstwo nowych informacji na temat gry Final Fantasy 7: Odrodzeniekontynuacja Remake Final Fantasy VII Który pojawi się na PlayStation 5 29 lutego 2024 roku. Oprócz opublikowania filmu podsumowującego dotychczasową historię (który będzie dostępny w menu gry) i ujawniającego nowe tryby trudności, zagłębiono się także w nowości na temat walki system.

Ci, którzy obiecują dalszy rozwój konfrontacji w stosunku do pierwszej części przerobić ona Moce, które angażują dwie osobowości jednocześnie W bitwach. Z jednej strony są silni Równoczesne umiejętności (Możliwości synergiczne). Podczas korzystania ze zwykłych zdolności pasek synergii stopniowo się zapełnia. Po zapełnieniu możesz wybierać pomiędzy kilkoma z tych umiejętności, począwszy od… Odblokuj w miarę zdobywania kolejnych poziomów Do postaci.

Z drugiej strony jest Umiejętności synergiiktóre można wykorzystać Bez zużywania paska ATBRównież po zablokowaniu ataki mogą powodować różne efekty, takie jak zadawanie obrażeń wrogom, Tymczasowo ulepszaj sojuszników I więcej.

Jak już powiedzieliśmy w naszych pierwszych wrażeniach Nowe narodzinyprzy tej okazji Red XIII jest grywalną postacią. Kot jest Zwinny w uderzeniach i ruchu-Może szybko pokroić lub wykonać wolniejszy atak dystansowy, który jeszcze bardziej regeneruje pasek ATB.

Final Fantasy 7: Odrodzenie

Wśród jej specjalnych zdolności jest wybuchowa kula Promień Gwiezdnego Pyłuoraz Tryb zemstyKtóre można aktywować, wypełniając pasek podczas blokowania ataków. W tym trybie będzie miał większą możliwość wykonywania uników, a jego ciosy będą zadawać większe obrażenia.Dodatkowo będzie mógł korzystać z ruchu Kieł syfonowyKtóry Wysysa życie z przeciwników I nie jest wydawane żadne ATB.

Final Fantasy 7: Odrodzenie

Istotne zmiany zaszły także w postaci, którą już kontrolujemy przerobić. Aerith będzie mogła przyzywać i przenosić się do obszarów otaczających pole bitwy. w dowolnym momencie, co znacznie zwiększa Twoją mobilność. Pod koniec walki, Zadzwoń do Kujatyrodzaj gigantycznego rogatego dzika, który jest atakowany przez różne żywioły: ogień, lód i błyskawicę.

Protoreliki, materiały i wiele więcej do zdobycia podczas eksploracji

Oprócz tego wszystkiego, Square Enix dało również kilka wskazówek na temat tego, co możemy zrobić w grze Większe miejsca w Twoim świecie, które możemy swobodnie eksplorować Między miastem a miastem. Osiągniemy to poprzez odkrywanie miejsc w otoczeniu Informacje, których Chadley może używać do tworzenia tematów.

Final Fantasy 7: Odrodzenie

Wspomniane są także Protoreliks, niektóre z dziwnych artefaktów, które znajdziesz na całym świecie, podążają za ich sygnałami i mogą zakrzywiać czasoprzestrzeń, więc prawdopodobnie będą miały pewne znaczenie w narracji. Wreszcie Squire przypomina sobie, że V.I Możemy estetycznie dostosować Twoje farmy chocobo Nasze pióra się unoszą.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *