Final Fantasy VII Rebirth będzie miało wydarzenie crossover z Final Fantasy VII: Ever Crisis

Final Fantasy VII Rebirth będzie miało wydarzenie crossover z Final Fantasy VII: Ever Crisis
Pokazuje pierwsze spojrzenie na motyw crossovera, który połączy dwa odcinki popularnej gry wideo (YouTube: Game Previews).

Square Enix ogłosiło, że jego mobilny tytuł Final Fantasy VII: Ever Crisis będzie miał wydarzenie crossover z Final Fantasy VII: Rebirth, które obiecuje udostępnić graczom część historii drugiej części remake'u tej słynnej gry.

Dodatkowo udostępniono zwiastun pokazujący walkę Clouda i Sehirotha ramię w ramię, w sekwencji przypominającej demo wykonane na konsoli PlayStation 5.

Chociaż szczegółowe szczegóły dotyczące dodatku i innych kluczowych aspektów zawartości wydarzenia są nadal owiane tajemnicą, współpraca zapoczątkowana przez Square Enix może zachęcić więcej graczy do podjęcia decyzji o interakcji z jedną z najnowszych odsłon Final Fantasy VII Rebirth.

Według nich właśnie tak należy rozumieć tego typu wydarzenia i premiery Square Enix Chodzi o to, że ma na celu nie tylko ożywienie nostalgii fanów, którzy śledzą serię od kilku lat, ale także przyciągnięcie uwagi nowych odbiorców, młodych, którzy kochają gry wideo akcji i którzy mogą jeszcze nie znać tej sagi gier wideo.

Final Fantasy VII: Ever Crisis będzie łączyć w sobie wiele aspektów, które pojawiły się w innych częściach tej słynnej sagi. (Zdjęcie: zrobione ze Square Enix).

Final Fantasy VII: Ever Crisisopisywana jako epizodyczna i wzbogacona wersja oryginalnego Final Fantasy VII, obejmuje nie tylko główne wydanie, ale także różne rozszerzenia sagi.

Ta część ma na celu opowiedzenie w formie odcinka całej zebranej historii sagi gier wideo. Final Fantasy VII, co wynika z oryginalnego tytułu Before Crisis (2004), Anthem of Cerberus (2006) czy Crisis Core: (2007) i nowe, współczesne Final Fantasy VII Rebirth, Oprócz oryginalnej historii z nowymi postaciami.

W tej grze fani mogą zanurzyć się w przygodach popularnych postaci, takich jak Sephiroth, Cloud i Tifa, przypominając sobie ich kultową misję śledczą w reaktorze Nibel, podobną do tej zaprezentowanej w wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth.

Ten dwuodcinkowy crossover sagi gier wideo pozwala także graczom doświadczyć słynnego Incydentu w Nibelheim, który… Jest dostępna na iOS, Androida i komputery.

Final Fantasy VII Rebirth ukaże się pod koniec lutego na konsolach PlayStation 5. (Zdjęcie: Square Enix)

Nowy tytuł pojawi się prawdopodobnie pod koniec tego miesiąca. Square Enix Będzie to kontynuacja historii Final Fantasy VII Remake w ramach trylogii, która unowocześnia jedną z najpopularniejszych gier w branży.

Aby zachęcić wielu graczy do ekscytacji nową wersją, Square Enix udostępniło demo gry, dzięki czemu użytkownicy PlayStation 5 mogą doświadczyć części tego, co czeka ich w wersji finalnej. To demo pokazało dwa tryby gry: jeden, w którym priorytetem jest wydajność, i drugi, który optymalizuje aspekt graficzny.

Jednak wiele osób argumentowało, że gra ma pewne problemy z wydajnością, ponieważ podczas grania zauważyły, że tryb, w którym priorytetem była wydajność, był znacznie gorszy od innych wersji, co skutkowało niższą jakością i innymi szczegółami technicznymi, co według Square Enix było rozwiązaniem. Iść. Aby przybyć wkrótce.

Producent gier wideo zapewnił w mediach społecznościowych, że wersja beta zostanie zaktualizowana 21 lutego i że uwzględnione zostaną błędy nie tylko w wersji beta, ale także w wersji ostatecznej.

Pomimo pytań i ewentualnych incydentów, które pojawiły się w pierwszej próbce gry, japońska firma nie skomentowała powołanej przez siebie zmiany daty premiery. Final Fantasy VII Rebirth zadebiutuje 29 lutego wyłącznie na PlayStation 5.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *