Final Fantasy XIV Endwalker, jego standard graficzny jest już dostępny; Jak pobrać

Kwadratowy Enix Oficjalnie opublikowane jako pierwsze rysunek standard na PC Final Fantasy XIV Endwalker, Nowa ekspansja popularnej gry MMORPG kapitan przed Naoki Yoshida. W celu umożliwienia wszystkim fanom, którzy planują zagrać w dodatek na PC, sprawdzić działanie tytułu w jego obecnym stanie, japońska firma ułatwia przeprowadzenie tego testu wydajności. około sześciu minut Aby przetestować nasz sprzęt.

„Przetestuj ograniczenia swojego komputera, ciesząc się eleganckimi fasadami Starego Sharlayan, zielonymi krajobrazami Thavnair i bitwami, które czekają Kindred of the Seventh Dawn”, podkreślają w portalu Final Fantasy XIV. Chociaż stan tytułu, który możemy zobaczyć w tym benchmarku lub w załączonym poniżej wideo, nie jest zgodny z ostateczną wersją gry wideo, podlega on ulepszeniom, Dokładne przybliżenie tego, o co technicznie prosiłby tytuł Kiedy trafi do sprzedaży w listopadzie.


Trzeba powiedzieć, że treść wideo jest widoczna spojler Jeśli nie uzupełniłeś treści Final Fantasy XIV Shadowbringers, poprzednie rozszerzenie tej partii.

  • Pobierz oficjalny test Final Fantasy XIV Endwalker Benchmark Tutaj.

Final Fantasy XIV Endwalker ukaże się 23 listopada na PS5, PS4 i PC

Final Fantasy XIV Endwalker To dodatek, który od początku istnienia tego wspaniałego projektu, którego historia rozpoczęła się od A Realm Reborn, wzbudził największe nadzieje. Endwalker zakończy tę historię i wyznaczy początek nowej gry MMO, która położy podwaliny pod przyszłe przygody.

społeczeństwo, które ma Ponad 22 miliony graczyMożesz spodziewać się dużych zmian w Endwalkerze; Począwszy od wycieczek do Thafnair, miejsca narodzin imperium Garlemalda; nowe oferty, takie jak Sage; Maksymalny wzrost z poziomu 80 do poziomu 90; Nowe duże obszary, takie jak Garlemald, Thavnair i miasto Radz-at-Han; Nowe lochy, groźby i sądy; Nowa zawartość PvP; Nowa seria nalotów koalicyjnych; Co nowego w złotym talerzu? nowa dzielnica mieszkaniowa o nazwie Ishgard; itp.

Final Fantasy XIV Endwalker ukaże się 23 listopada na platformach PlayStation 4, PlayStation 5 i PC (Windows i Max). Osoby, które zarezerwują grę, będą mogły dotrzeć pod adres z kilkudniowym wyprzedzeniem, a konkretnie 19 listopada. możesz wiedzieć Tutaj Jak będzie wyglądać Edycja Kolekcjonerska, nowa funkcjonalność gry i nowy filmowy zwiastun.

źródło | Final Fantasy XIV

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *