Final Fantasy XIV jest tak popularne, że firma Square Enix zawiesiła sprzedaż gry

wznowienie Final Fantasy XIV To sprawiło, że stała się tak popularną grą Kwadratowy Enix Jego twórca nie chce już nowych graczy i nie będzie obecnie sprzedawał żadnych innych wersji.

Firma zawiesiła sprzedaż Final Fantasy XIV Wersja startowa i pełna wersja są dostępne zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej ze względu na liczbę osób na ich serwerach.

Listy oczekujących i listy oczekujących

Final Fantasy XIV Widzi nasycenie graczy od czasu pojawienia się dodatku Endwalker Pod koniec listopada.

Gracze czekają w kolejce godzinami, aby dostać się do gry, powodując ogromne spustoszenie na serwerach Kwadratowy Enix.

w Twojej reklamie, Kwadratowy Enix Wyjaśnił, że powinien zawiesić sprzedaż FFXIV Ponieważ „duża koncentracja godzin grania… znacznie przekracza pojemność twojego serwera, szczególnie w godzinach szczytu”.

Deweloper powiedział wcześniej, że nie można dodać więcej światów ani serwerów przed premierą Endwalker Aby upewnić się, że może pomieścić wszystkich graczy Z powodu globalnego niedoboru półprzewodników.

Oprócz zatrzymania sprzedaży FFXIV, W przyszłości firma będzie traktować priorytetowo logowanie dla osób z aktywną subskrypcją. Nie będzie już akceptować bezpłatnych subskrypcji próbnych, a dotychczasowi gracze próbni nie będą mogli zalogować się poza godzinami wieczornymi i wczesnym rankiem.

Final Fantasy XIV Został zwycięzcą Best Active Game na The Game Awards 2021. Jak pamiętamy, jego wydanie wzbudziło kontrowersje graczy i krytyków Kwadratowy Enix Musiał napisać historię „zniszczenia” tego wszechświata, aby rozpocząć projekt od nowa.

Polub fanpage PROGAMER na Facebooku Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o grach wideo, anime, komiksach i kulturze geeków. Możesz także posłuchać naszej strony internetowej program podcastowy Na podcastach RPP, iTunes i spotify. Aby lepiej to usłyszeć, #StayEnCasa.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *