Firefly, sztuczna inteligencja Adobe, przygotowuje się do trafienia na Google Bard | Przewodowy

Firefly, sztuczna inteligencja Adobe, przygotowuje się do trafienia na Google Bard |  Przewodowy

Adobe Firefly nadal cieszy się popularnością. System oparty na sztucznej inteligencji (AI), przeszkolony do tworzenia obrazów z tekstu, tak jak robią to DALL-E i Midjourney, właśnie pojawił się w nowej usłudze firmy i Obiecuje, że „wkrótce” dotrze do Barda. Bot czatu Google.

W ostatnich godzinach, za pośrednictwem komunikatu prasowego, Firma Adobe ogłosiła wydanie nowej internetowej wersji beta programu Adobe Express, narzędzie zaprojektowane przez firmę w celu ułatwienia tworzenia i edytowania treści wizualnych dla sieci społecznościowych. Aktualizacja niesie ze sobą kilka nowych funkcji, z których jedną jest integracja Firefly z przepływem pracy platformy.

Dzięki tej integracji od dziś Twórcy treści będą mogli tworzyć obrazy i efekty tekstowe pragnienie lub instrukcje w tekście.


Adobe Firefly pojawia się w Photoshopie z Generative Fill

Adobe Firefly pojawił się w Photoshopie dzięki wydaniu tej funkcji generatywna mobilizacja Jest w stanie edytować istniejące obrazy i tworzyć grafiki od podstaw za pomocą prostych instrukcji tekstowych.


Dzięki ekosystemowi opartemu na sztucznej inteligencji firmy Adobe użytkownicy będą mogli przyspieszyć produkcję kreatywnych treści dzięki nowym szablonom wideo, stronom i elementom projektowym, które są już dostępne. Prawie 200 milionów obrazów stockowych, ikon, tapet, kształtów i 22 000 bezpłatnych typów czcionek.

Modernizacja nabiera większego znaczenia, jeśli weźmiemy to pod uwagę Adobe obiecuje, że Firefly i Express wkrótce pojawią się w Google Bard. Po zaręczynach, jak zauważyła firma w komunikacie prasowym, „W nadchodzących miesiącach Firefly stanie się głównym partnerem Barda w zakresie generowania sztucznej inteligencji, ulepszając możliwości zamiany tekstu na obraz i podkreślania”.

Po zakończeniu integracji Express i Firefly z Bardem, użytkownicy mogą zapytać nerw Rozmowa Google Twórz dowolne obrazy za pomocą monitów tekstowych. System będzie opierał się na technologii Adobe Firefly, aby sprostać zapotrzebowaniu i zapewni wynik zbliżony do wymagań użytkownika, który można modyfikować za pomocą Express, aby uzyskać ostateczną wersję, która w 100% odpowiada potrzebom twórców treści.

Adobe pokazuje silny list monetyzacyjny Firefly

Powyższe ogłoszenia ilustrują zamiary Adobe, aby zwiększyć zasięg swojego ambitnego rozwoju opartego na sztucznej inteligencji. Pielęgnowanie istniejących platform za pomocą tej technologii i udostępnianie systemu możliwościom innych firm to tylko część strategii.

W ramach dzisiejszego szczytu Adobe, Firma ogłosiła Adobe Firefly dla przedsiębiorstwnową platformę, która pozwoli wszystkim pracownikom firmy na tworzenie kreatywnych treści do opracowywania kampanii marketingowych, promocji na portalach społecznościowych, reklam firmowych, prezentacji czy dowolnych innych materiałów, Bez względu na to, jaki poziom wiedzy projektowej posiadają.

Użytkownicy biznesowi będą mogli uzyskać dostęp do Firefly za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, Creative Cloud lub Adobe Express. Ponadto firmy będą mogły zintegrować technologię Adobe Firefly ze swoim ekosystemem, szkoląc system sztucznej inteligencji z własnymi zasobami w celu tworzenia Treść komunikacji wizualnej, która szanuje styl i tożsamość wizualną każdej firmy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *