Firma LG zdobyła 24 nagrody za innowacyjność przed Ces 2022

Bieg. Firma LG Electronics po raz kolejny została uhonorowana za doskonałość technologiczną na CES Innovation Award, zdobywając łącznie 24 nagrody na największych targach branżowych w styczniu.

Co roku Stowarzyszenie Technologii Konsumenckiej (CTA) wybiera najbardziej innowacyjne produkty spośród prezentowanych na targach organizacji. Na targach CES 2022 nagrody Innovation Awards zostały rozszerzone o najbardziej zaawansowane i ekskluzywne produkty z portfolio LG na przyszły rok. W szczególności, po raz dziesiąty z rzędu telewizor LG OLED został uhonorowany nagrodą CES Innovation Award, będącą świadectwem zaawansowanej technologii stojącej za wiodącym w branży produktem LG do rozrywki domowej.

Firma LG została również uhonorowana za swoje innowacje w produktach AGD, w tym serię LG InstaView® French Door Lodówka Objet, LG tiiun, nową koncepcję w ogrodnictwie wewnętrznym oraz oczyszczacz powietrza LG PuriCare z systemem wielofiltracji z filtrem. Fotokatalityczny system dezodoryzacji w połączeniu z filtrem HEPA do wychwytywania szkodliwych gazów, zapachów, kurzu i innych cząstek alergenów. Tymczasem LG One: Quick z działu B2B IT firmy LG zwrócił uwagę jurorów swoim wyjątkowym rozwiązaniem do wideokonferencji w czasach, gdy praca zdalna stała się normą.

Pełna lista zwycięzców nagrody LG CES 2022 Innovation Award zostanie ogłoszona podczas konferencji prasowej LG zaplanowanej na 4 stycznia 2021 r., przed targami CES 2022, które mają się odbyć w dniach 5-8 stycznia 2022 r.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *