Firma Microsoft uruchomiła nową aplikację do czyszczenia niepotrzebnych plików z komputera

Firma Microsoft uruchomiła nową aplikację do czyszczenia niepotrzebnych plików z komputera

Każdy, kto zapyta Cię, co zrobić, aby zwolnić miejsce na komputerze, powie Ci coś takiego jak usunięcie wszystkiego, co masz w Koszu lub usunięcie programów, których nie używasz. Jak dotąd jest dobrze, ale są tacy, którzy zdecydowanie polecą inne oprogramowanie, które powinieneś zainstalować w tym samym celu i uzyskać dostęp do części, których sam nie odważyłbyś się znaleźć. Dla tego Uzyskaj dostęp do Menedżera PC firmy Microsoft.

Microsoft stworzył własny program CCleaner

Jedną z najważniejszych aplikacji ostatnich lat dla przeciętnego użytkownika jest popularny program do czyszczenia plików CCleaner. Aplikacja była jedną z tych aplikacji tak lub tak zainstalowanych na wszystkich komputerach, ale prawda jest taka, że ​​nie będzie tak szybko (jeśli nie jest).

I mówimy to w ten sposób, bo musimy o tym pamiętać W 2017 r. był to portal ze złośliwym oprogramowaniem, który szpiegował więcej niż jedną firmę. Od tego czasu wiele programów antywirusowych sklasyfikowało go jako potencjalnie niechcianą aplikację, więc bardzo niewiele osób decyduje się na jej użycie. Ale w przypadku Microsoftu, przy tym wszystkim, co udało się osiągnąć w jego macierzystym programie, zdecydował się uruchomić nowy projekt z wcześniejszym założeniem.

W twoim przypadku mówimy o zarządzanie komputerem, czyli aplikacja wspierająca system bezpieczeństwa Redmond. Ta aplikacja jest obecnie dostępna w publicznej wersji beta Microsoft Store, chociaż w tej chwili nie wydaje się, aby można ją było pobrać na większość urządzeń, co ma znaczenie. Nowsze okna.

Jeśli chodzi o to, co sugeruje, ta aplikacja skupia się na czystym i prostym zarządzaniu urządzeniami na poziomie wydajności, kontroli przestrzeni i jej wpływie na wydajność urządzenia. Zgodnie z pierwszymi testami zakłada się, że jest to bardzo szybka aplikacja na poziomie analizy, która może być przydatna do usuwania każdego nieznanego pliku Są przydatne dla twojego komputera i przyspieszają jego działanie. Okazuje się, że użytkownicy będą mieli nawet możliwość wykrycia aplikacji, które nadużywają pamięci RAM komputera, więc nie będzie konieczne wchodzenie do menedżera zadań, aby je znaleźć i natychmiast je zamknąć. Palma.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *