Firmy oferujące owoce morza wysyłają żywność do ukraińskich uchodźców

ten Argentyna Izba Orzechów Ziemnych (CAM) Ogłoszony Darowizny żywnościowe dla uchodźców pochodzenia ukraińskiegoOcaleni z wojny z Rosją iw Polsce.

Wyjaśnił to Edoardo Fracanzani, dyrektor zarządzający CAM Większość argentyńskich firm produkujących orzechy ma bardzo znaczące relacje biznesowe Głównymi konsumentami tej żywności są zarówno Ukraina, jak i Rosja.

Pod tym względem warto pamiętać o Argentynie Wiodący na świecie eksporter wysokiej jakości orzeszków ziemnych i wiodący dostawca na rynek europejski.

„Ta sytuacja wojenna wpłynęła na cały świat i marynarzy, którzy mają silne relacje handlowe z tymi miejscami. Dlatego zdecydowano się przeprowadzić tę operację solidarności Wyślij partię produktów do Polski, gdzie są tysiące uchodźców”, podkreślił Fracanzani.

Wraz z rządem

Dzięki współpracy z argentyńskim MSZ i Ambasadą Argentyny w Polsce udało mi się porozumieć. Krajowa agencja rządowa zajmująca się dystrybucją pomocy humanitarnej dla uchodźców. Poza tym było to możliwe Wsparcie Komisji Białego Hełmu.

„Wysyłamy kontener Jedna strona to pasta z orzeszków ziemnych, a prażone orzeszki są gotowe do spożycia. Wraz z tymi produktami dołączyły również inne firmy z innych sektorów Wiele talerzy wysyłamy nie tylko z orzeszkami ziemnymi, ale także z innymi produktami spożywczymi, takimi jak mleko w proszku i rośliny strączkowe.”, kontynuował Fraconzani.

I dodał: „To jest jeden” Pierwsza próba zostanie dobrze przyjęta. Ukraińscy uchodźcy są bardzo poszukiwani i będziemy nadal monitorować tam sytuację, aby w przyszłości zbudować kolejny statek.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.