Florence + the Machine przedstawia na swoim nowym albumie gotycką opowieść

Niczym bajka podzielona na 14 piosenek, tak Florence + the Machine opisuje swój nowy album zatytułowany gorączka tańca Jest inspirowany obrazami, które przywołują średniowiecze.

Bo tak naprawdę album został zainspirowany rodzajem masowej histerii, która ucierpiała w niektórych miastach, gdzie jego członkowie tańczyli gorączkowo, aż padli martwi.

Piąty album Florence + the Machine rozwija się jako talia kart tarota, które reprezentują każdą piosenkę; Każda piosenka na albumie ma być częścią większej historii.

„Na tym nagraniu jest pewien charakter, który jest charakterem samej piosenki i chociaż próbuję z nim porozmawiać, myślę, że mówi, ale trochę brutalnym głosem.

„Opowieść w tym wszystkim brzmi:„ kwestionujesz swój związek z tym stworzeniem, ale pozwalasz mu odejść ”, a reszta płyty jest apelem o przywrócenie go z powrotem”, zauważa Florence Welch, wokalistka zespołu.

Wśród innych inspiracji Florence wykorzystała żonkile i samego Drakuli do stworzenia motywów, które wyróżniają się mocą, jaką nadają wszystkim ich interpretacjom.

Oprócz wydania nowego albumu, w czerwcu przyszłego roku Florence + The Machine rozpocznie trasę koncertową, która zabierze ich na sceny w Polsce, Szwecji, Hiszpanii, Portugalii, Norwegii, Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Stanach Zjednoczonych. . .

gorączka tańcaNowy album Florence + the Machine jest już dostępny na większości platform streamingowych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.