Flota Copa del Rey Mapfre przygotowuje się do bitwy na Majorce

flota 111 statkówz około dwudziestu krajów, które będą rywalizować w zawodach żeglarskich Copa del Rey Mapfre, w poniedziałek w Zatoce Palma będą miały premierę szatni dziewięciu klas biorących udział w konkursie wśród wysokich oczekiwań, jakie się wokół nich pojawiły Najważniejsze wyścigi łodzi turystycznych na Morzu Śródziemnym.

Światowa elita żeglarska będzie reprezentowana na wodach Majorki z załogami złożonymi z żeglarzy, którzy dodają medale olimpijskie, mistrzostwa świata, uczestnicy Pucharu Europy i Ameryki, regaty oceanicznew tym ostatni Wyścig w Barcelonie.

Łodzie w Real Club Náutico de Palma (RCNP) zostaną podzielone na pięć klas: jeden projekt, który pływa w czasie rzeczywistym, oraz cztery, które zachowują tradycję rywalizacji w czasie: BMW ORC 1, 2, 3 i 4.

Już w niedzielę flota nawiązała kontakt z Trzy pola regatowe rozłożone w zatoce Palma Z niezarejestrowanych wyścigów treningowych.

Program zawodów na czterdziestą sesję mistrzostw Puchar Króla Mapfreya, Który kończy się w sobotę 6 sierpnia, oferty Maksymalnie 14 testów dla Pucharu J70 i Pucharu Kobiet (wyłącznie dla kobiet) i do 11 przez pozostałe sezony.

Wielu ze zwycięzców 2021 wraca do Palma Bay z bramką Ponowne sprawdzenie tytułu Championa, Wśród nich „Teatro Soho CaixaBank”, z Javier Banderasw klasie BMW ORC 2.

Popłynie też w poszukiwaniu tytułu mistrza, który zdobył już w 1998, 2018 i 2019 roku.”Estrella Tama ŻeglarskaOd właściciela statku Nacho Montes (RCMT Punta Umbria) i pilotowany przez żeglarza olimpijskiego Canary Luisa Martineza Dorseta.

w grupie „gwiazda” (BMW ORC 1), która gromadzi największe łodzie, nie zabraknie drugiego miejsca w ostatniej edycji, „od teraz” Argentyńczyk Fernando Schein, a także Evos 500 hiszpańskiej marynarki wojennej, w których regularnie startuje król Filip VI i który w zeszłym roku spadł z podium z zaledwie trzema punktami.

Również kandydatem do tytułu w tej kategorii jest „Immens-Hydra”, sponsorowane przez Carlos RodriguezZwycięzca trzech ostatnich edycji z różnymi zespołami.

Wśród jednostek o mniejszej długości zgrupowanych w grupach 3 i 4 występuje natomiast różnica taka jak Tanit 4 Średniowieczny Od właściciela statku Willa Maria Jose i z Nacho Campos Do trzciny i włoskiego „Scugnizza” Z Enzo de Blasio.

we flocie Klub Łabędź Dwie z trzech zwycięskich drużyn zmierzą się w 2021 roku: Niemiecka Hendrik Brandeis „Earlybeard” w ClubSwan 50 i włoskie „Gspot” Giangiana jako Serena w ClubSwan 36.

Niech będzie„, Z Marcelo Baltzi z Juanem Calvo Za sterami będzie bronić tytułu w kategorii Herbalife J70 i „Drużyna Żeglarska Dorsia Covirán’, sponsorowane przez Natalia Via Dufresnezrobi to samo w Puchar Kobiet Majorki Sotheby.

„The Dorsia Coverran„Przybywa do Palmy jako kapitan żeńskiego toru żeglarskiego Iberdrola, wygrywając w lipcu tego roku Puchar SM la Reina de Valencia – w kategorii mieszanej – oraz nagrodę Tabarca Żeglarstwo Diputación de Alicante.

Kraje reprezentowane w 40. Copa del Rey w Palmie to: Niemcy, Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Ekwador, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Węgry, Włochy, Norwegia, Polska, Rumunia, Szwecja. Szwajcaria i Turcja.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.