FMAA „postawił stopę” Edgara Ramireza z Lyonu i meksykańskiej sztafety

Lyon, Gto. – Możliwość poświadczenia swojego biletu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 dla londyńskiego sportowca Edgara Ramireza i meksykańskiej sztafety zniknęła po tym, jak prezes Meksykańskiej Federacji Federacji Lekkoatletycznych (FMAA) Antonio Lozano, nieustannie zdecydował o wycofaniu ich z mistrzostw świata w sztafecie , która odbędzie się 1 i 2 maja na Śląsku.

Lozano Pineda, który nadal jest rozpoznawany przez światową lekkoatletykę, a także grozi mu prawna kara za defraudację, podjął decyzję o nie zapisaniu się do meksykańskiego zespołu pomocowego, ponieważ mieli limit do 11 kwietnia. Teraz zespół meksykański ma nadzieję, że żaden naród nie przekroczy granicy meksykańskiej, aby być w Tokio.

„Mamy markę i już zdobyliśmy punkty w sztafecie Pucharu Świata. Z powodu błędnej decyzji (Antonio Lozano) nie znamy powodu, jedynym uzasadnieniem jest to, że nie mamy organizacji, mamy został wyrzucony. Powiedział World Athletics, że mamy problemy osobiste, ale nie wiem, jakie są problemy. Stało się to w marcu. Spotkaliśmy się z nim w połowie lutego, gdzie powiedział nam, że jeśli chcemy zapłacić za nasze loty.

Meksykańska drużyna sztafetowa, w skład której wchodzili Leoniz Edgar Ramirez, Valente Mendoza, Jose Ricardo Jimenez i Arudi Vega, zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata Uniwersytetu w Neapolu 2019, w lipcu tego roku, z czasem 3: 02.89 w zawodach mężczyzn. test. Sztafeta 4x400m.

Ten rekord uplasował ich na 15. miejscu w światowych rankingach lekkoatletycznych zmierzających do Tokio 2020, nieco wyżej niż 3: 02.97, które Czechy osiągnęły w Katarze w październiku 2019 r. Czesi zajęli 16 miejsce, jako ostatni, który ustąpił miejsca igrzyskom olimpijskim. .

Mistrzostwa Świata w sztafecie odbędą się 1 i 2 maja na Śląsku. Ta wystawa będzie służyć pokazaniu, że meksykański zespół pomocy humanitarnej pozostaje aktywny, czego żądała światowa lekkoatletyka po pandemii COVID-19. Brak obywateli komplikuje sprawę bardziej niż to konieczne.

Istnieją różnego rodzaju mieszane uczucia. Jest nadzieja, bo w Polsce wszystko może się zdarzyć, ale tej pustki nie będziemy mieć na igrzyskach olimpijskich, które są za trzy miesiące. Pracujemy dalej. Poszukamy alternatywy w Teksasie lub na Karaibach i postaramy się nie obalić naszej ziemi ”.

Teraz plan dla Edgara Ramireza i współpracowników, którzy są skoncentrowani w National Center for High Performance (CNAR) National Commission for Physical Culture and Sport (CONADE) i którzy otrzymali już pierwszą dawkę szczepionki przeciwko covid-19, ma rywalizować w maju przyszłego roku w Stanach Zjednoczonych, na Karaibach lub w Europie, tak lub tak, aby udowodnić, że światowa lekkoatletyka jest nadal aktywna i szanuje miejsce, w którym dotarła na tor, pomijając prezesa Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FMAA), Antonio Lozano, grozi im przegrana.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *